Ana Sayfa Genel 1. Dünya Alucralılar Keşkek Gününe Yoğun İlgi

1. Dünya Alucralılar Keşkek Gününe Yoğun İlgi

Alucralı hemşehrilerimiz Okmeydanı'nda Beyoğlu Yerel Tatlar Festivali 1. Dünya Alucralılar Keşkek Gününde buluştu. Hemşehrilerimize, Beyoğlu Okmeydanı sakinlerine ve konuklara geleneksel Keşkek yemeğinin ikram edildiği gecemize ilgi büyüktü.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2011 Salı 21:48
1. Dünya Alucralılar Keşkek Gününe Yoğun İlgi

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı ve Beyoğlu Belediyesinin  ev sahipliği yaptığı festivalimize 20 e yakın köy dernekleri , çok sayıda sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Gecede bütün hemşehrilerimize yöresel yemeğimiz  Keşkek ikram edildi. AK Parti Milletvekili Adayı Hemşehrimiz Sayın Osman Köksal'da keşkeğimizden tadarak bizi onure ettiler.  Festivalimiz yöresel sanatçılarımız ve folklör ekimizin gösterileri ile devam etti.

Desteklerini bizden esirgemeyen Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Misbah Demircan 'a , AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem Dindarol'a ve Alucra Köy Derneklerimize , Bizi burda yalnız bırakmayan tüm Alucralı Hemşehrilerimize , Beyoğlu Okmeydanı sakinlerine Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Yönetimi olarak teşekkürlerimizi sunarız.


Alucra Vakfı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ordu'ya Düşen Şehid Ateşi Alucra'yı da Yaktı

Ordu'ya Düşen Şehid Ateşi Alucra'yı da Yaktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber