Ana Sayfa Güncel 2.Etap Toki'de Teslimat Başladı

2.Etap Toki'de Teslimat Başladı

2.Etap Toki Konutları bugün itibariyle hak sahiplerine daireler teslim edilmeye başladı.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2016 Perşembe 22:58
2.Etap Toki'de Teslimat Başladı

Kurban Bayramı öncesi devir teslim yapılacakken bir çok eksikliğin tespit edilmesi sonrası teslim edilmeyen 2.Etap Toki Konutları bugün itibariyle hak sahiplerine teslim edilmeye başlanıldı.

Alucra 2.Toki Etabında eksikliklerden sonra yapılamayan devir teslim işi yapılan girişimlerin etkisiyle eksikliklerin giderilmeye başlanması sonrası teslim edilmeye başladı. TOKİ yönetimi konutları yapan yüklenici firma yetkililerini Alucra'ya göndererek çalışmaları başlatmıştı.

2.Toki Konutlarındaki blokların tüm kalorifer tesisatları yeniden yapıldı, tutanakla tespit edilen eksiklikler bir bir giderilmeye başlanıldı, en önemli problemlerden olan çatı sorunuda en kısa sürede yapımına başlanılmış olacak.

Toki yetkilisi mühendisin yaptığı açıklamada, şuanda dairelerin büyük bir kısmının yaşam alanına hazır olduğu, yüklenici firmanın eksiklikleri bir bir gidererek tamamladığı, eksik olabilicek yada sonradan eksikliği tespit edilecek olan sorunların ise tespitlerek TOKİ tarafından gerekli işlemlerin yapılacağını ifade etmiştir.

Alucra'da 2. Etap Toki Konutlarında dairleri olan şahıslar, ilçeye gelerek evlerini teslim alabilirler.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-11-11 01:25:13Ali Baba

    Kaç senedir rezalet bir şekilde teslimi bekliyoruz kimsede belediyeden yada başka bir yerden çıkıpta sahip çıkmıyor ilgilenmiyor. Hala eksiklikler var. 2 sene önceydi teslimat şimdiye kadar borcunu ödemıstik yazıklar olsun böyle yonetime

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber