Ana Sayfa Eğitim / Sağlık AİLE HEKİMLERİNİN ATAMALARI YAPILDI

AİLE HEKİMLERİNİN ATAMALARI YAPILDI

Giresun'da Alucra, Çamoluk ve Dereli ilçelerine 5 aile hekimi atandı.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2010 Salı 09:37
AİLE HEKİMLERİNİN ATAMALARI YAPILDI

İl Sağlık Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, 8 Mayıs 2010 tarihinde, il genelindeki aile hekimi atamalarının Alucra, Çamoluk ve Dereli ilçeleri hariç tamamlandığı hatırlatıldı.

Açıklamada, boş bulunan ilçelerdeki sağlık birimlerine atamalarının Valilik Toplantı Salonu'nda yerleştirme ve atama komisyonu tarafından düzenlenen toplantı ile yapıldığı vurgulanarak, şunlar kaydedildi:

''İl genelindeki atamalar kapsamında Alucra, Çamoluk ve Dereli ilçelerinde 5 aile hekimliği için tercih yapılmamıştı. Bugün yapılan yerleştirme ile Giresun genelindeki tüm aile hekimliği kadroları tamamlanmış oldu. Yerleştirme ve atama komisyonu, başvuruda bulunan 9 hekim arasından 5'ini hizmet puanına göre davet ederek tercihlerini aldı. Buna göre, Dr. Fatih Bıyık Alucra Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Hatice Temir Alucra Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Ali Okutan Çamoluk Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Ramazan Özel Çamoluk Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Emine Güntaç Karabıçak ise Dereli ilçesi Yavuzkemal Beldesi Aile Sağlığı Merkezi'ni tercih etti.''

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'da Karne Heyecanı

Alucra'da Karne Heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber