Ana Sayfa Siyaset Ak Parti'de İlk Aday Mahmut Gündüz

Ak Parti'de İlk Aday Mahmut Gündüz

Ak Parti Alucra İlçesi Başkanlığına ilk aday ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2017 Perşembe 11:38
Ak Parti'de İlk Aday Mahmut Gündüz

Ak Parti Alucra İlçesi Başkanı Süleyman Yağcıoğlu'nun görevi bırakmasının ardından yapılacak ilçe başkanlığı seçimi için adı konuşulanlar arasında  olmayan Mahmut Gündüz yaptığı basın açıklaması ile aday olduğunu duyurdu.

Mahmut Gündüz basına verdiği  demeçte:

“Ben, 1983 Alucra doğumluyum, bu yaşıma kadar hep bu memleket için mücadele ettim. Allah nasip etti kazandıklarımı yatırım olarak yine bu memlekete harcadım, bu memleket ile gönül bağım hiç kopmadı. İlçe başkanımız Süleyman Yağcıoğlu'nun görevden ayrılması sonrası bu göreve memleketim için, memlekete hizmet etmek için talip olduğumu kamuoyuna açıklıyorum.

Memleketin toparlayıcı birlik ve beraberliği sağlayıcı birleştirici, bütünleştirici, sorun olduğunda sorun çözücü ve toplumun her kesimini kucaklayıcı bir tavır davranışla başkan seçilmem durumunda hizmet etmek istediğimi belirtmek isterim.

Seçilirsem veya seçilmez isem aynı istek, duyarlılık, liyakat ve kabiliyetle örgütlü olarak Ak Parti genel merkez politikalarını ve Ak Parti il Teşkilatı ile uyumlu olarak Ak Parti sempatizanlarının ve toplumun tüm bireylerini kucaklayıcı, sorunlarını bütün azim ve kararlılığımla ekibimle birlikte çözüme kavuşturarak sürdürmek istediğimi, ilçemizin ilimizin bölge halkının ve tüm Türkiye’nin menfaatlerini dikkate alarak, birlik beraberlik içerisinde tek devlet, tek bayrak, tek millet tek vatan ülküsüyle Ak Parti politikalarını devam ettirmeye azimle çalışacağım hususunu belirterek Ak Parti Alucra ilçesi İlçe başkanlığı adaylığımı kamuoyuna saygılarımla duyurmak istiyorum” dedi.

YORUMLAR
 • yorum2017-09-04 08:40:59elif

  İstanbul,Beyoğlunda 50-60 senedir ikamet eden hemşerilerimizin,arsalarına sahip çıkalım,bu bölgede kafalarına göre plan çizip,hemşerilerimizi yerlerinden etmek isteyenler var,hemşerilerimize arsaları ve inşaat izni verilsin!iktidardakilere duyurulur,bu insanların sesi olun lütfen!

 • yorum2017-08-27 07:18:24Muhammed BIYIKCI

  Mahmut Gündüz Bey e çıkmış olduğu bu zorlu yolda başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcısı olsun.Fakat Mahmut Beyin hazır beton fabrikası olması diğer rekabet teki kişiler tarafindan ismi kara listede olabilir..

 • yorum2017-08-24 04:16:38Recep YAMAK

  Rabbim doğrunun yardımcısı olsun.

 • yorum2017-08-24 03:43:39Yusuf Saraçoğlu

  İnşallah hayırlısı olur Mahmut gündüzün bu görevi üstlendiğide ilçemize yararı olacağını düşünüyorum fakat bir takım insanlarında kendi isteklerini uygulamamasini umarım

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber