Ana Sayfa Genel Aktepe Köyünde Birlik ve Beraberlik Gecesi

Aktepe Köyünde Birlik ve Beraberlik Gecesi

Aktepeliler genç başkan Soner Seferoğlu ve yönetiminin organize etttği ve uzun yıllardır yapılamayan Birlik Beraberlik Gecesinde buluştu.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2017 Çarşamba 14:43
Aktepe Köyünde Birlik ve Beraberlik Gecesi

Dernek başkanı Soner Seferoğlu;

“Uzun yıllardır organize edilemeyen ve ihtiyacımız olan birlik beraberlik gecesi için genç ekibimiz yoğun, özveri ve gayretli çalışmaları sonucunda 500 kişinin üzerinde bir katılımla harika bir geceye şahitlik ettik. Geceye katılan köylülerimizin yanında çok sayıda misafirimizle birlikte Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan ve İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız’ın teşrifleri bizleri onurlandırdı” dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan yaptığı konuşmada Okmeydanı’nda kentsel dönüşüm için startı verdiklerini belirterek, “Okmeydanı İstanbul’un en nadide muhitlerinden birisi olacak” dedi.

Dönüşüm müjdesini Alucra Aktepe Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Piyalepark’da düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesinde veren Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Alucralılara bir de sürpriz yaptı.

Başkan Seferoğlu Dernek Binasının Tapusunu Aldı

Başkan Demircan, işlemlerini tamamlayarak tapusunu almaya hak kazanan Alucra Aktepe Köyü Derneği’nin tapusunu Dernek Başkanı Soner Seferoğlu’na teslim etti. Tapuyla birlikte kentsel dönüşüm çalışmalarına start verdiklerini belirten Başkan Demircan, bugün itibari ile iki ada da Kentsel dönüşüm için neredeyse yüzde yüz anlaşmaya vardık. Artık imzaları atmaya hazırlanıyoruz. Kimseyi mağdur etmeyeceğiz.” dedi.

Geceye Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Av. Harun Muş, Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu, Mahalle muhtarlarının yanı sıra Alucra’nın diğer köylerinden de çok sayıda dernek başkanı katıldı.

Geceye katılanlar salon girişinde yaklaşık 50 tablodan oluşan Köy Resimlerine büyük ilgi gösterdi. Dernek yöneticileri katılan herkese Aktepe Köyünün atkısı dağıttı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Efsane Başkanla Yola Devam

Efsane Başkanla Yola Devam

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber