Ana Sayfa Güncel Alucra Ayakta! Milli İradeye Sahip Çıkıyor

Alucra Ayakta! Milli İradeye Sahip Çıkıyor

Bir grup askerin sözde darbeye teşebbüs ettiği Türkiye'de tüm yurtta olduğu gibi Alucra'da da sokağa çıkan yüzlerce vatandaş Alucra Kent Meydanında toplanarak darbeye "DUR" dedi.

Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2016 Cumartesi 01:05
Alucra Ayakta! Milli İradeye Sahip Çıkıyor

Halk, kendi seçtiği Cumhurbaşkanı'na, Başbakan'a, Hükümete sahip çıkıyor. Alucra'da vatandaşlar, İstanbul ve Ankara'daki askeri kalkışmaya karşı tepki göstermek amacıyla sokaklara çıktı.

Sokağa inen yüzlerce Alucralı askeri darbeye karşı tek başına ilçe meydanında darbecilere meydan okudu.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, "Tüm yurtta ezanların okunması için gerekli talimat verdik." dedi.

YORUMLAR
  • yorum2016-07-18 02:26:53ÇETİN ÇETİN

    İkinci Çanakkale'yi yaşıyoruz...başkomutan..yüzyılın lideri Recep Tayyip ERDOĞAN..şer güçleri yine..yine yeneceğiz...oğuzlar..gazanız mübarek olsun...

  • yorum2016-07-16 08:53:11YALÇIN KARAMANOĞLU.

    TÜRK Mileti olarak devletimize vatanımıza bayragımıza domokrasiye sahip çıkacağız.Dün gece olduğu gibi bu gecede sokaklarda yatacağız, gerekirse TÜRKİYE Normale dönene kadar, sokaklarda yatacağız.Bu olay MHP,AKP CHP Olayı değil vatanın birliği bütünlüğü söz konusu devletimizin sonuna kadar yanındayız,kanımızın son damlasına kadar.ALLAH Bu zor günde yar ve yardımcımız olsun vatanını bayrağını seven YÜCE TÜRK Milletini sokaklara çağırıyorum.CUMHURBAŞKANIMIZIN Ve devletimizin yanındayız.Çatışmaların ortasında kaldık ölenler oldu ama hiç sorun değil söz konusu vatansa gerisi teferruattır.ALLAH Yar ve yardımcımız olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber