Ana Sayfa Güncel Alucra Belediyesi Meydan ve Park Yapımı İçin Start Verdi

Alucra Belediyesi Meydan ve Park Yapımı İçin Start Verdi

Alucra Belediyesi nihayet ciddi proje çalışmalarına start verdi. Belediyenin resmi sitesinden yaptığı açıklamada ilçeye yakışır bir park alanı yapmak için çok önemli bir karar aldı.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2010 Cuma 09:50
Alucra Belediyesi Meydan ve Park Yapımı İçin Start Verdi

Uzun zamandır sessizliğini koruyan Alucra Belediyesi ilçenin makus talihi değiştirme adına ciddi projeler üretmek için çalışmalarına hız verdi. Aldığı önemli bir kararla 2011 yılı içerisinde ilçede ciddi bir çalışmanın başlayacağını göreceğimizi umuyoruz. İşte Belediyenin aldığı karar ve çalışması..

"İlçemizin öteden beri bir meydanı olmadığından meydan ve park düzenlemesi yapılabilmesi için Belediye Meclisi 06.10.2010 tarihinde yapılan toplantısında Hürriyet Caddesi, Halil Kırcalı Sokağında bulunan 1968 yılında yapılan ve gayri faal durumda bulunan eski sinema binasının yıkılmasına karar verilmiştir. Sinema binasının yanında bulunan ve hukuki sorunlar nedeniyle yarım kalmış belediye iş merkezi inşaatını durumuna da hukuki sorunların çözüme kavuşmasıyla bir karar verilecektir. Meydan ve park düzenlemesi ilgili projenin gerçekleşmesi için 2011 yılında tüm imkanlar seferber edilecektir" denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber