Ana Sayfa Güncel ALUCRA EĞİTİM VAKFINDAN BAYRAMLAŞMA MESAJI

ALUCRA EĞİTİM VAKFINDAN BAYRAMLAŞMA MESAJI

Alucra Vakfı Başkanı Halil Gülal takvim çalışması ve yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla düşüncelerini siz değerli hemşerileriyle paylaştı.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2009 Cuma 17:10
ALUCRA EĞİTİM VAKFINDAN BAYRAMLAŞMA MESAJI

Değerli Hemşerilerim ; 

Öncelikle şahsım ve yönetimim adına kurban bayramınızı tebrik eder,Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını temenni ederim.Bayramlar  birlik beraberliğin ,yardımlaşmanın pekiştiği günlerdir,bu vesile ile sivil toplum kuruluşlarımızla , köy derneklerimizle sağladığımız birliğin ve dirliğin daim olmasını cenabı Allah’tan diliyorum.  

Vakfımızın çatısı altında birleşen ve birlikte hareket eden birliğin kuvvet doğurduğunu en güzel şekilde gösteren inançla yürüdüğümüz bu yolda maddi manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ,nifak tohumlarının yeşermesine müsaade etmeyen tüm köy dernek başkanlarına , dernek yönetim kurulu üyelerimize ve onların şahsında tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. 

Kıymetli hemşerilerim okulumuz 3 Aralık 2009 tarihinde eğitime açılacaktır.Açılış merasimine maddi manevi destek veren , duasını esirgemeyen tüm hemşerilerimiz ve yardım eden kuruluşlar davetlidir. 

Okulumuzun A-1 bloğunu yapan ve A-2 bloğunun kaba ve ince inşaatında büyük destek veren hayırsever işadamımız sn. Refik BULUTÇU’ YA  , tüm Alucralılar adına , Alucra Vakfı Başkanı olarak şükranlarımı sunuyorum.Ayrıca Alucra’mızın Eğitim merkezi olması için kendini adayan Alucra Eğitim Derneği Başkanı sn. Prof.Dr Nusret BULUTÇU’YA  Alucra İş Adamları Derneği Başkanı sn. Muammer DÖĞENCİ’YE , Samsun Alucralılar Derneğine , tüm köy derneklerimize ve Sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Kıymetli hemşerilerim , Turan Bulutçu Alucra Meslek Yüksek Okulunu 1 sene gibi çok kısa bir zamanda bitirip eğitime açıyoruz. Ancak bir kısım borçlarımızın olduğunun bilinmesini istiyorum. Özellikle yardım taahhüdünde bulunan hemşerilerimizin en kısa zamanda taahhütlerini yerine getirmelerini bekliyorum.

Alucra Vakfı olarak gelirinin tamamı okulumuza ait olan Alucra takvimi yaptırdık.Takvim İstanbul, Ankara ve Karadeniz’de  dağıtılmaya başlandı.Bütün derneklerimiz olağanüstü bir gayretle takvimleri bitirmek için çaba sarf ediyorlar.Hemşerilerimizde 10 tl. gibi bir rakamla takvim alıp katkıda bulunmalarını istirham ediyorum. 

Sözlerimi tekrar kurban bayramınızı tebrik ederek bitiriyor, Bayramın 3.günü saat :13:00 – 17:00  arası Alucra Vakfı binasındaki Bayramlaşmaya hepinizi bekler, sağlık ve esenlikler dilerim.                                                                                                   

Halil İbrahim GÜLAL
Alucra Vakfı Başkanı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber