Ana Sayfa Genel Alucra Gençliği Armutlu Tatil Köyündeydi

Alucra Gençliği Armutlu Tatil Köyündeydi

Alucra Vakfı Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu Armutlu Tatil Köyü Gezisi geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2011 Çarşamba 15:51
Alucra Gençliği Armutlu Tatil Köyündeydi

Alucra Vakfı Gençlik Kollarını Başkanı Bilal Gülep göreve geldikten sonra yapacağı çalışmalara hız vererek yönetimindeki ve ilçemizin gençleriyle birbirlerini tanıma ve kaynaşma ortamı sağlamak amacıyla 2 günlüğüne 25 kişilik bir ekiple Armutlu Tatil Köyünü ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen program oldukça güzel hatıraların yaşanmasına vesile oldu. Özellikle Aqua Park havuzunda ve akşam halk konserinde yaşanan güzel dakikalar Armutlu Tatil Köyü sakinlerince  "Kimmiş Bu Alucralılar, valla helal olsun gençlere" dedirttirdi.

Cuma akşamı saat 20'de başlayan gezi programı pazar akşamı 18'de sona erdi. Geziden oldukça memnun ayrılan gençlerimiz, Armutlu Tatil Köyünde konaklamayı üstlenen Alucra Vakfımızın mütevelli üyesi değerli ağabeyimiz Kadem KAPTI, Tatil Köyü Müdürü Galip Bey ve Alucra Vakfı Başkanımız Necdet BEKÇİ'ye teşekkürlerini iletti. Gençler seneye daha kalabalık, daha organize ve Alucra'dan da katılımın olacağı şekilde gelmek için şimdiden harekete geçeceklerini ilettiler.Şişe Mucitleri

İDOÇamlıyayla Birarada


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber