Ana Sayfa Genel Alucra Gençliğinden Ahde Vefa

Alucra Gençliğinden Ahde Vefa

Alucra Gençlik Derneğinin bu yıl 2.si düzenlediği Halı saha futbol turnuvası için başvurular başladı.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2011 Perşembe 15:42
Alucra Gençliğinden Ahde Vefa

İlçemizde faaliyetlerini sürdüren Alucra Gençlik Derneği yöneticileri, ilçemize maddi manevi katkılarını esirgemeyen büyüklerimizin isimlerini yaşatmak adına her yıl ilçemize katkı sağlayan bir büyüğümüzü ismini düzenlediği turnuvaya vererek çok güzel bir ahde vefa örneği gösteriyor.

Dernek Başkanı Ersin Ekşioğlu; "Bu büyüklerimizin ilçemize yaptığı maddi manevi yardımlar karşısında bizim yaptığımız devede kulak misali çok küçük bir şey ama istiyoruz ki bu insanlarımız unutulmasın, isimleri ölümsüzleşsin. Geçen yıl Refik Bulutçu ismiyle ilk turnuvamızı yaptık, Refik Beyin ilçemize yaptığı yatırımlar asla unutulmayacak ismi hayırla duayla yad edilecektir. 2011 yılı içerisinde Hizmet insanı Ali Yöre ağabeyimizin turnuvamızı şereflendirmesini uygun gördük, Allah Ali amcadan binlerce kez razı olsun, hizmetlerini ortada. Amacımız bu insanların her daim isimlerinin hayırla duayla zikredilmesi unutulmamasıdır" dedi.

Son başvuru tarihi : 26.04.2011 Salı günü Mesai Bitişine kadar Yakamoz Kafeye yapılmalıdır. Maçlarımız 01.05.2011 tarihinde Alucra Kapalı Halı Sahada oynanacaktır.

Tüm gençlerimizi kardeşlik ve spor amacı ile turnuvamıza davet ediyoruz.

Alucra Gençlik Derneği Yönetimi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ordu'ya Düşen Şehid Ateşi Alucra'yı da Yaktı

Ordu'ya Düşen Şehid Ateşi Alucra'yı da Yaktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber