Ana Sayfa Güncel Alucra İmam Hatip Lisesi: "Bir Nesil Yetiştiriyoruz"

Alucra İmam Hatip Lisesi: "Bir Nesil Yetiştiriyoruz"

Alucra'da eğitim-öğretim çıtasını her geçen yıl biraz daha yükselten ALUCRA İMAM HATİP LİSESİ, bu seneki YGS/LYS sınav sonuçlarıyla da göz doldurdu.

Giriş Tarihi: 16 Ağustos 2010 Pazartesi 13:26
Alucra İmam Hatip Lisesi:

ALUCRA İMAM HATİP LİSESİ: BİR NESİL YETİŞTİRİYORUZ

 

Meslek Yüksek Okullarına ve Açık Öğretim Fakültelerine gönderdiği çok sayıda öğrencinin yanında 4 yıllık fakültelere gönderdiği 16 öğrenciyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Üniversite tercihlerini yaparken mesleki açıdan iş garantisi olan ve toplum nezdinde itibarlı olan bölümleri seçmeye gayret ettiklerini belirten yetkililer, ALUCRA İMAM HATİP LİSESİ’NDE bir lise eğitimi vermenin yanında mesleki açıdan donanımlı, topluma saygı duyan ve toplumda saygı uyandıran bir nesil yetiştirdiklerini belirterek; okuldaki kaliteli öğretmen kadrosunun, fiziki ve teknolojik imkânların ve öğrenciye gösterdikleri yakın ilginin başarıya dönüştüğünün, bundan sonraki yıllarda başarının çok daha farklı olacağının, Alucra’da bir eğitim-öğretim geleneği oluşturduklarının altını çizdiler.


Okul yetkilileri yeni sezonda bu eğitim-öğretim hareketine katılmak isteyen ilköğretim mezunu öğrencilerimizin diplomalarını getirerek kayıt yaptırabileceklerini de ayrıca belirttiler.


İŞTE YENİ FAKÜLTELİLER VE BAZI MYO ÖĞRENCİLERİMİZ:

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber