Ana Sayfa Güncel ALUCRA KALEDİBİKÖYÜ HALİT KİRAZLI'YLA DEVAM DEDİ

ALUCRA KALEDİBİKÖYÜ HALİT KİRAZLI'YLA DEVAM DEDİ

14.03.2010 Pazar günü İstanbul Kaledibi Köyü dernek lokalinde yapılan seçimlerde tek aday olan Halit KİRAZLI başkanlığa seçildi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2010 Çarşamba 08:30
ALUCRA KALEDİBİKÖYÜ HALİT KİRAZLI'YLA DEVAM DEDİ
  14.03.2010 Pazar günü Alucra Kaledibi Köyü İstanbul dernek lokalinde yapılan seçimlerde tek aday olan Halit KİRAZLI başkanlığa seçildi.1999 tarihinden beri bu görevi yürüten Halit KİRAZLI Alucra köyleri arasında rekora koşuyor.

Saat 13:30'da başlayan genel kurul Mahmut BACACI'nın açılış konuşmasıyla başladı.Genel Kurul üyelerini selamladıktan sonra şehitlerimiz ve kaybettiklerimiz için bir dakikalık saygı duruşuna duruldu.Ardından Divan Üyelerinin oylaması yapıldı.Divan Başkanlığına Yard.Doç.Dr.Hüseyin BAYIROĞLU seçildi.Üyeler ise Ahmet BAYIROĞLU ve Yakup KİRAZLI'dan oluştu.Divan Başkanı Genel Kurul üyelerini selamladı ve faaliyet raprunu okuması için Mahmut BACACI'ya söz verdi.Faaliyet raporundan sonra Kenan VEYİSOĞLU Gelir-Gider Raporunu okudu.

Genel Kurul üyelerinin faaliyet ve gelir-gider raporları üzerindeki görüşleri alındı.Söz alan Osman BACACI gençlerin derneğe gelmesinin sağlaması,köyümüzde hayvancılığın teşvik edilmesi gerektiğine dair açıklamalarda bulundu.Zeki BAYIROĞLU ise dernek lokalimizin genişletilmesinin gerektiğini söyledi.

Daha sonra Divan Kurulu Halit KİRAZLI başkanlığındaki Yönetim Kurulu'nu ibraz etti ve oylamaya sundu.Oyların tamamına yakınını alan Halit KİRAZLI tekrar başkanlığa seçildi. Bir konuşma yapan Halit KİRAZLI Genel Kurul üyelerine teşekkür etti ve köyümüze hayırlı olsun dedi.Halit KİRAZLI görüş ve önerileri dikkate alacağını belirtti.
     

      Yönetim Kurulu
     Halit KİRAZLI
     Mehmet BACACI
     Zeki BAYIROĞLU
     Mahmut BACACI
     Hasan BACACI 
  
                 Alucrahaber.com olarak Halit KİRAZLI'ya görevinde başarılar dileriz.


     


     

    
 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber