Ana Sayfa Güncel ALUCRA MEDYASI NURETTİN CANİKLİ İLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜ

ALUCRA MEDYASI NURETTİN CANİKLİ İLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜ

Millet vekilimiz Nurettin Canikli Türkiye Büyük Millet Meclis'indeki makamında Memleketimizin Sesini konuk etti. Tülay Dolu hanım tarafından Alucra ilçemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı sayın Milletvekili Nurettin Canikli'ye plaket ve "Bir sevda masalı Alucra" takvimi verildi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2010 Pazartesi 08:53
ALUCRA MEDYASI NURETTİN CANİKLİ İLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜ
  Milletvekilimiz Nurettin Canikli bir sevda masalı Alucra İlçesi takvimini tüm detayları ile inceledikten sonra takvim' de büyük emek var. Dedi .Özellikle nostalji fotoğraflarının bulunduğu sayfa çok güzel geçmişte yaşanmış değerlerimize sahip çıktığınız için sizi kutlarım dedi.

Nurettin Canikli’ye sorulması için Alucralı hemşerilerimiz tarafından Tülay Dolu hanıma gönderilen sorular Tülay Dolu Hanım tarafından Milletvekilimiz Nurettin Canikli'ye iletti.

Görüşme sonunda Alucra.com Proje yarışmasında birinci gelen Uzman İnşaat Mühendisi Bilal Türker tarafından hazırlanan ve yarışma sonrasında  1.ci olan Hes Projesi Nurettin Canikli'ye sunuldu.Devlet Su İşlerinden Yetkili birimleri arayıp tarafıma ulaşan HES projesi fizibilite çalışmaların yapılmasını ve rapor halinde uygun olup olmadığının belirtilmesini istedi. İnceleme sonucunda gelen rapor, Memleketimin Sesi’ne gönderilerek yayınlanacaktır.

Haber : Yavuz Kayacık
Giresunulusal

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber