Ana Sayfa Genel Alucra Sizinle Gurur Duyuyor

Alucra Sizinle Gurur Duyuyor

İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Arapça Etkinlik Yarışmalarında ezgi dalında Giresun birincisi olan ALUCRA İMAM HATİP LİSESİ, Trabzon'da yapılan; Trabzon, Rize, Giresun, Artvin, Gümüşhane illerinin katıldığı bölge finalinde yine ZİRVEDE yer aldı.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2011 Çarşamba 11:24
Alucra Sizinle Gurur Duyuyor

Alucra İmam Hatip Karadeniz Bölge Birincisi

Öğrencilerimiz
Nagehan Yayıkçı, Tuğba Demirci, Saadet Kunukçu, Merve Boşnak, Ebrar Bıyıkçı, Fatma Alış (solist) hem kıyafetleriyle, hem sesleriyle, hem performanslarıyla jüriyi ve seyirciyi büyüledi. Sahne almalarıyla rakiplerinin umutlarını kıran ekibimiz, daha sonuçlar açıklanmadan birinci olarak kabul gördü.

Bu yıl ikincisi yapılan Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında okulumuz, 16 Mayısta İstanbul’da yapılacak olan Türkiye finalinde bölgemizi temsil edecek.

Gerek üniversite sınavlarında, gerek sosyal etkinliklerde her geçen gün yeni başarılara imza atan okulumuz; Alucra adını bölgede duyurmanın yanında kazandığı başarılarla insanımıza örnek oluyor ve cesaret veriyor.

Öğrencilerimiz ve okul idarecileri 16 Mayıs 2011 tarihinde, Üsküdar – Bağlarbaşı Kültür Merkezinde saat 15:00’da yapılacak Türkiye Finalinde İstanbul’daki Vakıf ve derneklerimizle hemşerilerimizi yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.

Kurulduğu günden bu güne kadar ilçemizin adını hep zirvelere taşıyan başta öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerimize ve Alucra İmam Hatip Lisesi Camiasına teşekkür eder Başarılarının devamını dileriz.

Türkiye Finalinde Başarılar Dileriz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber