Ana Sayfa Spor Alucra Spor Kulübünden Teşekkür

Alucra Spor Kulübünden Teşekkür

İlçemiz gençlerin sportif anlamda tek faaliyet gösterdiği Alucra Spor Kulübüne ve ilçe gençlerine güvenerek, başarılı olacağına inanarak maddi, manevi destekleri esirgemeyen Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu'na sonsuz teşekkürler.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2011 Salı 15:08
Alucra Spor Kulübünden Teşekkür

Alucra Spor Kulübünde yapılan açıklama şöyle..

Alucra Spor Kulübü olarak  saygı değer büyümüz Alucramızın yetiştirdiği değerli insan, Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı sayın Selahattin Süleymanoğlu'na Alucra Spor'un zor zamanında maddi, manevi yardımlarını esirgemediği için binlerce kez teşekkür ediyoruz.

Sportmen kimliği ile çalıştığı kurumda da bir çok başarılara imza atan bu değerli büyümüz ilçemizde gençlerin tek faaliyet futbol kulübüne zor zamanında sahip çıkmış, maddi manevi desteğini esirgememiştir. İlçemiz gençleri adına vede başarılarıyla bir zamana damga vuran Alucra Spor Kulübü adına kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Gençlerimize maddi manevi destek olunduğu takdirde başarıların geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Alucra Sporumuza gönül veren tüm hemşehrilemize saygı ve selamlarımızı iletiriz.

Alucra Spor KulübüYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber