Ana Sayfa Güncel Alucra Spor Salonu Haberimiz Ses Getirdi

Alucra Spor Salonu Haberimiz Ses Getirdi

Dün sitemizde yayınladığımız "Spor Salonu Var Ama Malzemesi Yok!" başlıklı haberimiz yetkililerin dikkatini çekerek gerekli çalışmanın başlatıldığını bizimle iletişime geçen ilgili kişilerden öğrenmiş bulunmaktayız.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2010 Çarşamba 11:35
Alucra Spor Salonu Haberimiz Ses Getirdi

"Spor Salonu Var Ama Malzemesi Yok!" isimli haberimiz yetkililerin dikkatleri çekmesini bildi.

İl Genel Meclisi Üyesi Fazlı Derbeder Bey ile yaptığımız telefon görüşmesinde bize şunları iletti:

"Öncelikle sosyal sorumluluk anlamında bu konuyu gündeme taşıdığınız için teşekkür ederim. Alucra Kapalı Spor Salonunun şu anda bir takım eksiklikleri olduğu doğrudur. Nasip olursa Kasım ayı içerisinde çevre düzenlemesi için ihale açacağız, ve sizinde dile getirdiğiniz eksiklikleri gidermek için mevcut ödeneğe biraz daha ilave yaparak bu sorunu çözüp, ilçe halkının spor yapmasında büyük bir kolaylık sağlayacağız. Amacımız Alucra halkına en iyi hizmeti yapabilmektir, biz bunun için burdayız elimizden gelen tüm imkanı seferber edeceğiz, kimsenin bu konuda şüphesi olmasın" dedi.

Haber metninin aynısını dün Faks ile kendisine ilettiğimiz Giresun Gençlik Spor Müdürü sayın Soner Maden bey ile yaptığımız görüşmede şunları iletti:

"Dün İl Genel Meclis Başkanımız sayın Osman Öden ile Spor alanların eksikliğine yönelik bir görüşmemiz oldu. Alucradaki sorunları biliyoruz bunuda en kısa sürede çözücez. Şu aşamada çevre düzenlenmesi için ihale yapılmasını bekliyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederim. Alucralılar müsterih olsun en kısa sürede Spor Salonun eksiklikleri tüm anlamıyla giderilecektir, sizlerin ilgi ve alakasıda bizleri memnun etmiştir" dedi.


Alucra Kapalı Spor Salonun eksikliklerinin giderilmesi için samimi ifadelerle yardımcı olma gayretinde olan Ahmet Öden, Fazlı Derbeder ve Soner Mağden'e Teşekkür ederiz.

Bu eksik işlemler tamamlana kadar Spor Salonu konusunun takipcisi olacağız.


Su Kuyusu OrtalıktaÇevre Düzenlemesi Olmadığından Çökmeler Oluşmuş

Yağan Kar ve Yağmur Suları kalebodurları patlatmışJenaratörden Gelen Elektrik Kabloları Ortalıkta
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber