Ana Sayfa Spor Alucra Spor'da Bayrak Değişimi

Alucra Spor'da Bayrak Değişimi

Alucra Spor'un yapılan seçimli genel kurulunda başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Doğan Bingöl görevi Emrah Zorba'ya devretti.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 Perşembe 21:26
Alucra Spor'da Bayrak Değişimi

Alucra'da başkan Doğan Bingöl görevi Emrah Zoraba'ya devretti. Yapılan seçimli genel kurulda başkan Bingöl yaptığı çalışmalarla takdirleri kazanmıştı.

Doğan Bingöl; "2013 yılından beri başkanlık yaptığım süre içerisinde Kaymakamlarımız Hacı Aslan Uzan, Tunahan Çil ve Ferhat Vardar'a bizlere göstermiş oldukları her türlü destekten dolayı teşekkür ederim. Zor şartlar altında gerçekten zor bir göreve talip olduk, inanıyorum ki bu görevide hakkıyla yerine getirdik. Bizlere basın olarak her türlü etkinliğimizi ve sportif faaliyetlerimizi kamuoyuna duyuran Alucrahaber sitesi ve Kadir Bekiroğlu'na, kaşkol yaptırarak bizlere maddi destek olan Yunus Emre Metinyurt'a, Kazım Karabekir Spor Külübü ve değerli başkanı Mustafa Türlü'ye, Forma Sponsorlarımız ALC İnşaat'a, Alucra Vakfı Gençlik Kolları Başkanlarından Murat Yakupoğlu'na, Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı ve İl Genel Meclis Üyesi Durmuş Canikli'ye çok teşekkür ederim, bizleri hiç yanlız bırakmadılar. Büyük fedakarlık gösteren ve beraber çalışma fırsatı bulduğum yönetim kurulu arkadaşlarım, teknik yönetim ve futbolcu kardeşlerime de teşekkürü bir borç bilirim" dedi.

Yeni seçilen Alucra Spor Kulübü Yönetimi ise şu isimlerden oluşmakta:

Emrah Zorba (Başkan), Murat Soysal, Yusuf Büyüktaş, Resul Başer, Uğur Can Ekşi, Osman Caner Tiryaki, Seyda Tütüncü

YORUMLAR
  • yorum2017-10-19 05:47:46Tanımassın

    Dogan başkan başkanlıga gelmesi lazım yoksa bu düzen böyle gitmez

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber