Ana Sayfa Spor Alucra Spor'da Neler Oluyor?

Alucra Spor'da Neler Oluyor?

Sezona kendi evinde mağlubiyetle başlayan Alucra Spor'da sular durulmuyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2017 Cuma 10:33
Alucra Spor'da Neler Oluyor?

6 haftada topladığı 1 puanla geçen sezonu mumla aratan Alucra Spor'da işler bir türlü istenilen şekilde ilerlemiyor.

Takım oyuncuları ile durumu değerlendirdiğimizde şu ifadelere yer verdiler:

"Geçen sene maddi anlamda ciddi bir destek veren ve iyi bir yönetim vardı, bu sene ikiside yok. Adı üzerinde amatör bir lig ve oyuncularımızın bir çoğu öğrenci. Kendi harçlıklarından fedakarlık edip birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Lisans ücretlerini bile bir kısmını ödeyemedik ve ciddi anlamda maddi ve manevi güç kaybı yaşıyoruz. Komşu ilçemiz Şebinkarahisar'da aynı sıkıntıları yaşamıştı, fakat yönetimleri İstanbul'da yaptıkları katkı gecesiyle maddi olarak ciddi bir gelir sağlayıp oyuncu transfer ettiler ve bu sene şampiyonlukla üst tura çıktılar. Tebrik ediyoruz onları bu işi güzel organize ettiler. Bizim gençlere de sahip çıkacak böyle organizasyonlarla takımı ayakta tutacak büyüklerimize ihtiyacımız var, umarım bu kötü gidişe dur deriz" dediler.

Alucra Spor'a gönül vermiş esnaf ve taraftarlarda geçen dönem işlerinin yoğunluğundan dolayı ara veren başkan Doğan Bingöl'ü tekrar göreve çağırarak güçlü bir yönetimle takıma sahip çıkmaya davet ettiler.

Alucrahaber.com olarak bu sezon tüm bu olumsuzlara karşı Alucra Spor'da fedakarca emek veren ter döken oyuncularımızı tebrik ediyoruz.

 

YORUMLAR
  • yorum2017-04-28 04:36:40Emrah Zorba

    Bencede acilen Doğan Bingöl'ün göreve geri gelmesi lazım bütün suç benim çıkıp golleri atmam lazım kaleye geçip kurtarmam lazım kusura bakmayın ya.O oyuncular kimse birde biz görüşelim kim lisans çıkarmak istemiş de çıkaramamış.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber