Ana Sayfa Güncel Alucra Toplumsal Gelişim Platformu

Alucra Toplumsal Gelişim Platformu

Alucra Vakfı Toplumsal Gelişim Platformu olarak, güzel ülkemizdeki değişim ve demokratikleşme girişimlerine her zaman destek verdiğimizi ve bundan sonra da bu desteğimizi sürdüreceğimizi kamuoyuna ilan ediyoruz.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2010 Salı 08:56
Alucra Toplumsal Gelişim Platformu

12 Eylül 1980'de anayasal düzeni yerle bir eden cuntanın hazırladığı ve 30 senedir milletimizin üzerinden atmaya çalıştığı deli gömleği etkisindeki Anayasa'nın değiştirilmesi yönündeki çabaları coşkuyla alkışlıyoruz.

Milletimize yakışanın yepyeni bir Anayasa'nın olduğunu peşinen kabul ederek ve bu yolda ilk adım kabul ettiğimiz 12 Eylül'deki Anayasa değişiklik paketi oylamasında oyumuzun 'EVET' olduğunu Alucralı hemşehrilerimize ve Türk halkına duyuruyoruz.

Farklı siyasi görüşlere sahip olmamıza rağmen, bu halk oylamasının ne hükümet ne de muhalefet için güven oylaması olmadığı bilerek, Türkiye’de yeni bir dönemi başlatacak, ülkemizin demokratikleşmesine katkı sağlayacak ve terör, ekonomi gibi sorunlarının çözümünü kolaylaştıracak, anayasa değişiklik paketi referandumunda, hemşehrilerimizin de bizim gibi 'EVET' yönünde oy kullanacağına inanıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Alucra Vakfı Toplumsal Gelişim Platformu Başkan Mücahit ŞERBETÇİ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber