Ana Sayfa Eğitim / Sağlık ALUCRA TURAN BULUTCU MYO'DA GÖREV DEĞİŞİMİ

ALUCRA TURAN BULUTCU MYO'DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğününde görev değişikliği oldu.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2010 Cumartesi 10:39
ALUCRA TURAN BULUTCU MYO'DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yeni kurulmuş ve hızla büyüyen bir Üniversite olan Giresun Üniversitesi, büyüme hızının eğitimde de ifadesini bulacak şekilde sürdürülebilmesini, personelin motivasyonunun muhafaza edilebilmesini, daha etkin ve verimli bir yönetim anlayışının iç ve dış paydaşlara yansıtılabilmesini teminen; bazı personelin sürdürmekte oldukları görevlerinden ayrılma istekleri de dikkate alınarak, bazı birimlerin yöneticilerinde değişikliğine gidilmesi ihtiyacının hasıl olduğu açıklandı.

Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (UBYO) Müdürlüğünü asaleten ve Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürlüğünü vekaleten yürütmekte olan Yrd. Doç. Dr. Beytullah DÖNMEZ'in bu görevlerini bırakmış olarak , Giresun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine vekaleten kaydırıldı.

Yrd. Doç. Dr. Beytullah DÖNMEZ'den boşalan Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine Alucra Turan BULUTÇU Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini bırakan  Öğr. Gör. Fatih AYGÜN vekaleten kaydırıldı.

Yrd. Doç. Dr. Beytullah DÖNMEZ'den boşalan Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğününe ise Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Doç. Dr. Mustafa CİN, bu görevini bırakmış olarak, Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü görevine vekaleten kaydırıldı.

Alucra Turan BULUTÇU Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini bırakarak, Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine kaydırılan Öğr. Gör. Fatih AYGÜN'den boşalan Alucra Turan BULUTÇU Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine, vekaleten aynı Meslek Yüksekokulundan doktora tez aşamasında bulunan Öğr.Gör. Çetin YILMAZ'ın ataması yapıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber