Ana Sayfa Güncel Alucra Vakfı Dernek Başkanlarıyla Birarada

Alucra Vakfı Dernek Başkanlarıyla Birarada

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı, Alucra Dernek yöneticileri ile biraraya geldi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2011 Pazartesi 15:49
Alucra Vakfı Dernek Başkanlarıyla Birarada

25.02.2011 tarihinde Alucra Vakfı hizmet binasında yapılan toplantıda 6 Mart tarihinde yapılacak Gençlik Şöleninin yanı sıra bir takım fikirler tartışıldı.

Alucra Vakfı ile ortak etkinlik yapma kararı alan Alucra Dernekler Birliği, bundan sonraki çalışmalarda birlik beraberlik içerisinde olacağının kararını aldı. Alucra Dernekler Birliğine Vakıf Binasında bir oda tahsis etmek istediğini Belirten Vakıf Başkanı, Alucra için gücümüzü birlik beraberlik altında sarf edelim diyerek önemli mesaj verdi.

Alucra Dernekler Birliği Başkanı da kendi yönetimi ile istişare edip Vakıf tarafından tahsis edilen oda hakkında düşünceleri açıklayacağını belirtti.

Alucra Sanayici İşadamları Derneği Başkanı, Alucra adına yapılacak ve sonuç getirecek tüm çalışmalarda üzerine düşen herşeyi yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Alucra Eğitim Derneği Başkanı, ilçede yaşayan öğrencilerin Sosyal Etkinlik olarak çok madur olduğunu dile getirerek biran önce ilçedeki öğrencilere yönelik çalışmaların yapılması gerektiğinin belirtti.

Köy Dernek Başkanlarıyla herayın son Cuma günü toplantı gerçekleştiren Alucra Vakfı Yönetim Kurulu ortak akıl yürütme ve istişarelerine devam edeceğinin altını çizdi.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber