Ana Sayfa Güncel ALUCRA VAKFI VE EĞİTİM DERNEĞİNDE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

ALUCRA VAKFI VE EĞİTİM DERNEĞİNDE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Yapımı 1 yıl gibi bir sürede bitirilerek yeni öğretim yılına yetiştirilen Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu yeni hizmet binasına katkıda sağlayanlar için teşekkür yemeği düzenlendi.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2010 Salı 11:34
ALUCRA VAKFI VE EĞİTİM DERNEĞİNDE TEŞEKKÜR YEMEĞİ


Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı ile Alucra Eğitim Derneğinin düzenlediği teşekkür yemeğinde, A1 blogunun tamamını, A2 bloğunun da bir kısmını yaptıran hayırsever işadamımız A.Refik Bulutçu ile A2 bloğunun yapımını üstlenen Alucra Vakfı, Köy Dernekleri ve hayır sever iş adamlarımız 27.03.2010 tarihinde Taksim Point otelde bir araya geldi.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Osman Metin ÖZTÜRK'ün de katıldığı yemekte rektörümüz, "Alucranın Birlik ve Beraberliğine" hayran olduğunu her gittiği ortamda bu okuldan bahsettiğini ve sıranın Çamoluk'ta olduğunu dile getirdi. Özellikle okulun yapım aşamasında gösterdiği özverili çalışmalarından ötürü Prof.Dr. Nusret Bulutcu ve Alucra halkına teşekkürlerini ileten Öztürk, seneye öğrenci sayısının yeni açılacak bölümler ve ikinci öğretimlerle Alucradaki öğrenci sayısının 1200 kişi olacağını duyurdu.

Yapılan yemekli toplantıda  Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okuluna katkılarından dolayı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Alucra Belediye Başkanı Osman Söylemez, Samsun Alucralılar Derneği yönetcileri, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem Dindarol, Beyoğlu Belediye Meclis Üyeleri, Giresun İl Genel Meclis Üyesi İrfan Dikbaş, Eski Belediye Başkanlarımız, Alucra Köy Dernek Başkanları ve hayır sever iş adamlarına plaket ve okulun resmi hediye edildi.Alucrahaber.com
Kadir BEKİROĞLU
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber