Ana Sayfa Güncel Alucra Vakfı Yönetimi Canikli İle Görüştü

Alucra Vakfı Yönetimi Canikli İle Görüştü

Alucra Vakfı Yönetim Kurulu'nu kabul eden Nurettin Canikli, genç kadromuza desteğini açıklayarak önemli açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2011 Cuma 09:04
Alucra Vakfı Yönetimi Canikli İle Görüştü

Başkanımız Necdet Bekçi ve Alucra Vakfı Yönetim Kurulu'nun ziyaret ettiği AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili hemşehrimiz Nurettin Canikli, uzun zamandır İstanbul'daki hemşehrileriyle biraraya gelememenin burukluğunu yaşadığını söyledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görüşülen Torba Yasası Tasarı nedeniyle iş yoğunluğunun bir kat daha arttığını belirten Canikli, Atatürk Havalimanı VIP Salonu'nda kabul ettiği vakıf yönetimine önemli açıklamalarda bulundu.

Canikli'den TOKİ müjdesi

Önümüzdeki günlerde belediye başkanlığı seçim sürecinin tamamlamasının ardından TOKİ'nin 500 konut için talep toplamaya başlayacağını söyleyen Canikli, Alucra içerisinde de çok önemli çalışmaların yapılacağını kaydetti. Şehrin 100 yıl sorun çıkarmayacak bir alt yapıya kavuşması için mart ayında ihalenin yapılacağını belirten Canikli, Alucra'ya çok modern bir meydan ve park yapılacağınında müjdesini verdi. Bağcılar Belediyesinin öncülüğünde yapılacak Meydan ve Park çalışması için şahsa ait iki mülkün istimlak edilmesini beklediklerini iletti.

Canikli, yeni seçilen Alucra Vakfı yönetiminin ağırlıklı olarak gençlerden oluşmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek yapılacak projelerde de elinden gelen katkıyı sağlayacağını belirtti. Alucra'ya yakışır bir festival düzenlenebilmesi için gerekenlerin yapılacağını kaydeden Canikli, birlik ve beraberliğin tesis edileceği çatı olarak Alucra Vakfı'nı gösterdi. Alucra'ya yakışır bir Festivalle tüm hemşehrilerimizi buluşturacak bir organizasyon için Alucra Vakfı yöneticilerine üzerine düşeni yapacağını belirten Canikli, "Kurtbeli yolu ilçemiz için çok önemli bir yol, 2011 yılında sel nedeniyle tahrip olan Yağlıdere kısmı tamamlanarak yüksek standartlı bir yol olarak hizmete girecektir" dedi.

Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi'nin sunduğu proje dosyasını inceleyen Canikli, vakıf yönetimiyle daha sık biraraya gelerek önemli çalışmalara imza atılacağını vurguladı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber