Ana Sayfa Güncel Alucra Vakfı Yönetiminden Kahvaltı

Alucra Vakfı Yönetiminden Kahvaltı

12.12.2010 tarihindeki Alucra Vakfı Seçiminde yeni yönetime gelen idareciler ilçemizin tüm köy dernek başkanlarına ve Alucra Sivil Toplum Kuruluşu örgütleri başkanlarına ve ilçe medya temsilcilerine bir kahvaltı düzenledi.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2010 Pazartesi 13:10
Alucra Vakfı Yönetiminden Kahvaltı

26.12.2010 Pazar günü İstinye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen Kahvaltı programında 50 kişilik bir davetli grubu katıldı. Kahvaltı sonrası bir selamlama ve teşekkür konuşması yapan Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi, davete icabet edip gelen ve gelemeyen tüm dernek yöneticilerine teşekkür ederek, Alucranın Kalkınması için Birlik Beraberlik içinde tüm enerjileriyle çalışmalar yapacaklarını belirtti. Kısa bir süre sonra büyük bir organizasyonla tüm Alucra Vakfı Mütevellilerine bir yemek programı düzenleyeceklerini duyuran başkan Necdet Bekçi, Alucranın kalkınması için her türlü fedakarlığa hazır olduklarını dile getirdi.

Sırasıyla tüm dernek başkanları kendilerini tanıtarak ilçe adına gerekli hizmetlerde her zaman hazır olduklarının altını çizdi. Kaledibi Köyü Dernek Başkanı Halit Kirazlı "8 yıldır milletvekili olan ilçemizin yetiştirdiği değer Sayın Nurettin Canikli ile bir kez bile görüşme şansımız olmadı, yönetiminizin en kısa sürede ilçenin tüm STK'larıyla sayın Vekilimizi bir araya getirmenizi rica ediyoruz" diyerek bir öneride bulundu. Giresun Federasyonu ve Giresun Dernekler Birliği adına katılan misafirler Aydın Kömürcü,
Abdullah Akgün ve Mürsel Kızıltaş ise davet için teşekkürlerini iletti.

Nezih bir ortamda gerçekleşen kahvaltı sonrası Alucranın Birliği ve Beraberliğinin perçinlenmesi adına böyle organizyonların devamının geleceği belirtildi.

Alucrahaber.com olarak bizleride davet eden Alucra Vakfı Yöneticilerine Teşekkür ederiz.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber