Ana Sayfa Güncel Alucra Vakfında Değişim Başlıyor

Alucra Vakfında Değişim Başlıyor

Necdet Bekçi liderliğindeki Alucra Vakfı'nın yeni yönetimi büyük umut ve gayretle göreve başladı.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2010 Perşembe 08:52
Alucra Vakfında Değişim Başlıyor

Pazar günü Köklüce Köyü Dernek Merkezi'nde üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen olağanüstü kongrede oybirliğiyle seçilen Alucra Vakfı Yönetim Kurulu, vakıf merkezinde düzenlenen törenle görevi devraldı.

Necdet Bekçi, yönetim kurulunun eski, mütevelli heyetinin yeni başkanı Halil Gülal ve ekibinden mührü teslim aldığı törende, eski başkana sunduğu plaketle birlikte büyük fedakârlıklarla verdikleri hizmetler için teşekkür etti.

Yeni yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini sunan Halil Gülal, yeni dönemde de yine gücü yettiği müddetçe ve her ihtiyaç duyulduğunda vakfın yanında olacağını vurgulayarak artık bütün Alucralıların vakıf çatısı altında birleşmesi gerektiği belirtti. Mütevelli üyelerinin sayısının artırılmasıyla birlikte Alucra Vakfı'nın gücünün katlandığını kaydeden Gülal, mevcut binanın ihtiyaçlara cevap veremediğini ve en kısa sürede yeni bir vakıf merkezine geçebilmek için bütün hemşehrilerin vakfa yardımcı olmasını diledi.

Görevi devralan Bekçi, devir-teslim töreninin ardından yeni yönetim kurulu üyeleri ile yaptığı toplantıyla yeni dönem için çalışmalara başladı. Öncelikle vakfın altyapı eksiklerinin giderileceğini kaydeden Bekçi, ekibinden vakfa gelir kazandırıcı ve imkânlarını artırıcı projeler üzerinde çalışmalarını istedi.

İlerleyen günlerde iddialı ve kamuoyunda ses getirecek projeleri duyuracaklarını ifade eden Bekçi, genç ekibiyle birlikte çalışarak Alucra Vakfı'nı layık olduğu konuma getireceklerini kaydetti.


ALUCRA VAKFI

KURUMSAL İLETİŞİM BİRİMİ


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber