Ana Sayfa Güncel ALUCRA VAKFINDAN BASIN AÇIKLAMASI

ALUCRA VAKFINDAN BASIN AÇIKLAMASI

Alucra Vakfında basın açıklaması.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2010 Pazartesi 13:48
ALUCRA VAKFINDAN BASIN AÇIKLAMASI
Alucra Vakfı Yönetimine seçildiğimiz günden beri yapılan karalamalara hep hoşgörüyle yaklaştık, yönetim olarak birlik ve beraberliğimizi hep üst seviyede tutma gayretinde olduk. 

Vakıf Yönetimi olarak iki amacımız vardı, bunların ilki ve en önemlisi Meslek Yüksek Okuluna yeni bir bina kazandırılması, diğeri ise mütevelli sayısının çoğaltılmasıydı. Yönetimimizle Köy Derneklerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız bir araya gelerek çok şükür bu iki hedefide başarmıştır.

Bu süreç içesinde bizleri karalamayı, yapamadıkları işlere çamur atmayı kendilerine hüner edinen şahsiyetler yine medya ve internet aracılığıyla Vakfımızı küçük düşürücü ithamlarla karalamaya devam etmiştir, onlarıda hoşgörüyle karşılıyor, bilmediklerine veriyoruz.

Biz, Alucra için her kim olursa olsun ilçesine hizmet edip yatırım yaparsa onun hizmetcisi olur, ilçemize yatırımın gelmesi için her türlü çalışmada yanlarında destekcisi oluruz. Vakfımızın adı da "Eğitim ve Kalkınma" olarak belirlenirken ilçemize bu iki temel esas alınmıştır. Bunu ismi maalesef anlayan eğitimli cahillerimizde yok değil.

Vakıf adına yapılan tüm yardımları ve çalışmaları şeffaf bir şekilde kendi internet sitemizden ve ilçemizin haber sitelerinden halkımızla paylaştık. Vakıf adına ne amaçla neler toplanmış, ne amaçla nerelere harcanmış herşey ortadır. Amacımız ilçemizin eğitim alanında yakalağı bu ivmeyi dahada yükseltmektir. Bu amaçla ilçemize hizmet eden herkese destek olmak bizim Vakfımızın temel amacıdır.

Yaptığımız bu işler birileri rahatsız etmiştir, onlara Vakıf Duasını ve Bedduasını okumalarını tavsiye ediyoruz.

"Biz Alucranın Eğitimle Kalkınması için varız". Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur.

Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber