Ana Sayfa Güncel Alucra Vakfından Nurettin Canikli’ye Anlamlı Ziyaret

Alucra Vakfından Nurettin Canikli’ye Anlamlı Ziyaret

Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve köy dernek başkanlarından oluşan otuz kişilik heyet ile 65. Hükumette Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilen değerli hemşehrimiz Giresun Milletvekili Sn. Nurettin CANİKLİ’yi Çankaya Köşkü’nde ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2016 Cumartesi 15:47
Alucra Vakfından Nurettin Canikli’ye Anlamlı Ziyaret

Yaklaşık 1 saat 20 dakika kadar süren görüşmede Başbakan Yardımcısı Nurettin CANİKLİ  hemşehrileriyle kucaklaşarak onlarla teker teker tokalaştı. Sohbet havasında geçen görüşmede hemşehrilerinin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Canikli duygularını şöyle belirtti:

“Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle onure etmiştir. Her birimiz karşılık beklemeden ülkemiz için çeşitli hizmetlerde birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye gayret ediyoruz.  Alucralı hemşehrilerimizi ve dostlarımızı  her daim yanımızda görüyor varlıklarını hissediyoruz. Rabbim sizlerden razı olsun” dedi.

Canikli yeni kurulan hükumetin temel hedeflerinden ve geçmişte yaşanılan sıkıntılı süreçlere de değindi. Ülkemizin içeride ve dışarıda verdiği mücadelenin bir ölüm kalım mücadelesi olduğunu belirten Canikli üstlendikleri görevlerin hassasiyetini belirterek  sözlerine şöyle devam etti:

“Türkiye’nin gücünün kırılması için artık içeride ve dışarıda tüm argümanlarıyla saldırıyorlar. Geldiğimiz nokta ölüm kalım mücadelesi verdiğimiz bir dönemdir. Aldığımız görevler çok hassasiyet gerektiren görevlerdir ve çok ehemmiyet göstermekteyiz. Rabbim bu vazifeleri hakkaniyetle ve kolaylıkla yerine getirmemizi nasip etsin” dedi.

Görüşmede hemşehrileriyle daha büyük bir organizasyonda bir araya gelmek istediğini belirten Canikli Vakfımızın organize edeceği bir iftar ile bu birlikteliğin sağlanacağını belirtti.

Görüşmede son olarak söz hakkı alan Alucra Vakfı  Başkanı Sn. Muzaffer DANALIOĞLU  görüşmeden duyduğu memnuniyeti belirterek Sn. Nurettin CANİKLİ’ye hemşehrileri olarak  desteklerini her zaman sağlayacaklarını belirtti. Görüşme Sn. Nurettin CANİKLİ’ye gerçekleştirilen ziyaretin anısına hediye taktimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUMLAR
  • yorum2016-06-11 20:12:02İsmail Kısaoğlu

    Sayın Bakanım, Alucralı olarak Alucra'nın giriş ve çıkış yollarından utanır oldum. Biliyorum belki sizin işiniz değil ama, lütfen Alucra'nın yollarına bir el atınız artık.

  • yorum2016-06-11 08:58:50ÜNİVERSİTELİ

    SAYIN CANİKLİDE İNŞALLAH BİR GÜN ALUCRAYA GERÇEKTEN ANLAMLI BİR ZİYARETTE BULUNUR

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber