Ana Sayfa Güncel ALUCRA'DA UNUTULMAYACAK BİR SEMİNER

ALUCRA'DA UNUTULMAYACAK BİR SEMİNER

Alucra Vakfı Gençlik Komitesi ve Alucra Gençlik Derneğinin organize ettiği Kişisel Gelişim Semineri izleyenler tarafından büyük beğeni gördü.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2010 Cumartesi 12:14
ALUCRA'DA UNUTULMAYACAK BİR SEMİNER

Alucra Vakfı Gençlik Komitesi yönetimi ve Organizasyon Birim Başkanı Kadir Bekiroğlu tarafından ocak ayında Alucra'da yapılması planlanan  seminer için gerekli çalışmalar yapılıp, Alucradaki çalışmalarıda ilçemizde bulunan Gençlik Derneğimiz planlayarak 29 mayıs cumartesi günü saat 20:00 de Alucra'da unutulmayacak bir seminer icra edildi.

İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkan Vekilimiz, Milli Eğitim Müdürümüz, Eğitim camiasının değerli öğretmenleri, idarecileri, hastahanemizin sağlık personeli ve ilçemizdeki tüm okullarımızın öğrencileri ve ilçe halkının katılımıyla Alucra Belediye Kültür Salonu tarihi bir seminere şahit oldular.

Alucra Gençlik Dernek Başkanı Ersin Ekşioğlu ile Gençlik Komitesi Başkan Vekili Kadir Bekiroğlu'nun İstanbul'dan Trabzon'a uçakla gelen Münir Arıkan hocamızı Trabzon'da karşılmasıyla başlayan seminer programı değerli hocamız Münir Bey'inde Alucralıların misafirperverliği dikkatini çekerek teşekkürlerine vesile olmuştur.

Kişisel gelişim alanında ilk defa böylesine yapılan bir seminere katılan izleyiceler bu tür organizasyonların Alucra Gençlik Komitesi ve Alucra Gençlik Derneği tarafından devamı beklediklerini ilettiler.

Seminer sonrasında konuşma yapan ilçe Kaymakamımız sayın Ünal KOÇ beyefendi de "Alucra tarihinde bir ilk olan böylesine önemli bir seminerde ben bu salonu tıklım tıklım görmek isterdim, buraya ünlü bir sanatcı gelse burası dolardı ama eğitim alanında insanların böylesine kaçırmaması gereken şeylere daha fazla özen göstermeleri gerekir diye düşünüyorum. Alucra'da gençler bazı tabuları kırdı, İstanbul'da Gençlik Komitemiz burada ise Gençlik Derneğimiz güzel şeyler yapıyor, burası gençlerin bu birlik beraberlik içindeki çalışmalarıyla çok daha güzel hizmetler alacaktır, yeterki gençlerimiz birliğini korusun. Bu gün ayrıca 29 mayıs ve çok önemli bir gün. İstanbul'un 557. fetih yıl dönümü bu vesile ile fethe nail olan bütün askerlerimizi ve o büyük Komutanı selam ve saygıyla anıyor, ruhlarının şad olmasını diliyoruz" dedi.

Seminere katılmayan arkadaşlarımızın çok şey kaçırdığı kanısındayız. İnşaallah bir başka seminere diyoruz.


Seminerin gerçekleşmesinde emeği geçen öncelikle bize maddi manevi desteğini eksik etmeyen Avukat Mustafa Dindarol Bey'e, Alucra Kaymakamlığına, Alucra Belediyesine, Alucra Milli Eğtim Müdürlüğüne, Sağlık Memuru Erdal Bayram bey'e, Alucra Gençlik Derneği Yöneticilerine, Alucra
Gençlik Komitesine yetkilerine sonsuz teşekkürler.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber