Ana Sayfa Güncel Alucra’da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Alucra’da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Valimiz Hasan Karahan, 20 Mart Pazartesi günü Alucra'da mahalle ve köy muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 15:03
Alucra’da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Vali Karahan’ı ilçe girişinde; Alucra Kaymakamı Ali Altınkaynak ve Alucra Belediye Başkanı Asım ile ilçe protokolü karşıladı.
 
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun imzasıyla 81 İl Valiliğine gönderilen genelge gereğince ilçe ziyaretlerinde bulunarak muhtarlarla bir araya gelmeye devam eden Vali Karahan, 20 Mart Pazartesi günü saat 13.00 de Çamoluk ilçesinde gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısının ardından saat 15.45’de de Alucra Kaymakamlığı Toplantı Salonunda 38 köy ve 6 mahalle muhtarıyla bir toplantı düzenledi.
 
Giresun Valiliği, İl Mahalli İdareler Müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Karahan, rutin olarak belli aralıklarla ilçelerimizde muhtarlarımızla bir araya geldiklerini belirten Vali Karahan,  muhtarların taleplerini yerinde alıp, sorunları yerinde dinlediklerini söyledi.
 
Her iki ilçede de yatırımların devam ettiğini kaydeden Vali Karahan,  öğretmen evi, yükseköğrenim yurdu ve yeni hükümet konağı yapılması, yüksekokul açılması çalışmalarına hız verildiğini kaydetti.
 
Konuşmanın ardından toplantıya katılan muhtarlar, altyapı, yol, içme suyu, elektrik, asayiş, sağlık, eğitim, hayvancılık başta olmak üzere çeşitli sorun ve taleplerini Vali Karahan’a ilettiler.
 
Toplantının ardından Alucra Kaymakamlığı ve Alucra Belediyesini ziyaret eden Vali Karahan, ilçenin sorunları ve yapılan çalışmalar hakkında Alucra Kaymakamı Ali Altınkaynak ve Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı’dan bilgi alarak, Kaymakamlık Şeref Defterini imzaladı.
 
Toplantıya; Alucra Kaymakamı Ali Altınkaynak, İl Jandarma Komutanı Jan. Albay Ali İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk,  Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilgili daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber