Ana Sayfa Güncel Alucra'da Tek Gündem Nüfus

Alucra'da Tek Gündem Nüfus

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfına maddi manevi hizmet etmiş işadamlarından oluşan Gönül Dostları Grubunun organizesinde gündem Alucra Nüfus çalışması oldu.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2016 Pazar 22:19
Alucra'da Tek Gündem Nüfus

Alucralı İşadamlarından Nüfusa Destek

Gönül Dostları Grubu üyelerinden Osman Elal tarafından Gaziosmapaşa Paşa Köşkünde geçen toplantıda Alucra ve Alucra'daki nüfus çalışması gündeme damgasını vurdu.

Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı ve ekibinin özel olarak takip ettikleri çalışmada Alucra'da Nüfus hedefi en az 10 bin kişi. Belediye başkanı yapılan toplantıda belediyenin çalışmaları hakkında bilgi vererek iş adamlarında nüfus için desteklerini  istedi.

Hedef Kalıcı Nüfus

Başkan Kaymakçı, hedeflerinin kalıcı nüfus olması gerektiğini, iş adamlarından da istihdam konusunda desteklerini beklediklerini ifade ederek, Alucra'da en az 10 bin nüfus olduğu durumda işlerinin çok kolay olacaklarını iletti. Her yıl bu çalışmayı yapmak yerine Alucra'da kalıcı nüfus için projeler geliştirmek gerektiğini iletti. Toplantı karşılıklı fikir alışverişlerinden sonra sona erdi.

YORUMLAR
  • yorum2016-12-05 02:07:50CABİR HANCIOĞLU

    Sayın Başkan değerli yetkililer gündemin Alucra nüfusu olduğuna dair çok güzel bi çalışma yapmışsınız fakat, yaklaşık 7 ay önce Alucra’da memur olarak çalışmak isteyen ve İstanbul’da ki çalıştığı kurumdan muvâfakat almasına rağmen halen Alucra’ya tayini çıkamayan bi akrabamız var. Konuyu iletmediğimiz yetkili kalmadı ama maalesef bi netice alamadık. Onay yazımız İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünde (Kadro Şube) bekletilmektedir…Alucra Haber.com yetkililerinin sosyal sorumluluk kapsamında bu konuyu ele almalarını istirham ederim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber