Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Alucra'da Tıp Bayramı Kutlandı

Alucra'da Tıp Bayramı Kutlandı

Alucra'da Tıp Bayramı kutlama programı, Belediye Irmak Park Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2017 Perşembe 10:32
Alucra'da Tıp Bayramı Kutlandı

Programda konuşan Alucra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kaan Karakaya, 14 Mart Tıp Bayramı’nın insanlığa şifa olmanın öneminin vurgulanması açısından değerli olduğuna belirterek, “14 Mart Tıp Bayramı’nın tarihteki çıkış noktasını da göz önünde bulundurarak gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki, sağlık çalışanları insan haklarının en büyük savunucularıdır. İnsan yaşamının kutsallığına inanırlar. Hekimlik topluma yön vermektir. Çünkü toplum biz hekimlere canını emanet edecek kadar güvenir ve biz hekimler bunun bilinç ve sorumluluğu ile hareket ederiz. Fedakarca görev yapan tüm hekim arkadaşlarımın ve tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum ve sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Alucra Kaymakamamı Ali Altınkaynak yaptığı konuşmada, "Alucrada köylerde yaptığımız ziyaretlerde vatandaşalarımız hastaneden ve çalışanlardan memnun olduklarını, güzel hizmet aldıklarını ifade etmekteler. Bunun için tüm personele teşekkür ederim, 14 Mart Tıp Bayramı’nın ilçemizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutluyorum" dedi.

Alucra Kaymakamı Ali Altınkaynak, Belediye Başkan vekili Sadık Dolu, Hastane personeli, çalışanların aileleri, toplum sağlığı merkezi çalışanlarının katıldığı programda Alucra'da lise öğretmenleri ve öğrencileriyle yeni kurulan müzik grubu sağlık çalışanlarına müzik şöleni yaşattı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber