Ana Sayfa Güncel Alucrahaber'e Bir Plaket Daha

Alucrahaber'e Bir Plaket Daha

Doğru, Tarafsız, İlkeli, Objektif ve Kültürümüzün gelişimine yönelik yaptığımız habercilik, Eyüp Giresunlular Derneği tarafından plaketle ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2016 Pazar 22:59
Alucrahaber'e Bir Plaket Daha

2006 yılında yayın hayatına başlayan, ilçemizin ve ilimizin tanıtımına önemli katkılar sağlayarak bölgenin en çok takip edilen ve saygın haber sitelerinden olma başarısını gösteren Alucrahaber.com'a bir ödül daha..

Eyüp Giresunlular Dernek Başkanlarından Avni Aydın tarafından sitemiz genel yayın yönetmeni Kadir Bekiroğlu'na Yerel Basına sağladımız katkı ve Kültürümüze yaptığımız katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar Doğru, Tarafsız, İlkeli, Objektif haber yapmayı kendine ilke edinen Alucrahaber sitemize bu plaketi takdim eden Eyüp Giresunlular Dernek Yönetimine çok teşekkür ederiz.

Alucramız adına hiçbir menfaat gözetmeksizin yaptımız her güzel haber için böylesine bir plaketle takdir edilmek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Herşey memleketimiz için..

YORUMLAR
 • yorum2016-11-04 02:48:03KENAN BAYIROĞLU

  GURBETCILER OLARAK ALUCRAHABER SITESINI TAKIP EDIYORUZ BASARILARINIZIN DEVAMINI DILERIM.ALLAH DAİM EYLESIN.

 • yorum2016-10-31 12:28:08Ahmet Delice

  Alucra birşey olsa ilk baktığımız yer Alucrahaber sitesi. Gerçekten çok güzel bir site tebrik ediyorum başarılar dilerim.

 • yorum2016-10-31 03:33:54şaban kutlu

  Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

 • yorum2016-10-30 16:50:16Emekli Öğretmen Muhsin Küçük

  Gurbette yaşayan bir Alucralı olarak Alucradaki elimiz ayağımız bu sitedir. Çok beğenerek takip ediyorum. Sabah ilk işim memleketimde ne var neyok onu öğrenmek için Alucrahaberi açmak. Cenazeleri bile çoğu zaman Alucrahaberden öğreniyorum. Alucraya çok güzel hizmetleri oluyor, kıymeti kesinlikle bilinmeli. Başta Kadir bey ve ekibini tebrik ederim. Teşekkürler Alucrahaber iyiki varsın.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber