Ana Sayfa Genel Alucralı ATM Değil Şube İstiyor

Alucralı ATM Değil Şube İstiyor

Alucra Belediyesi önünde bulunan Halk Bankası ATM'si yenilendi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2017 Cuma 11:49
Alucralı ATM Değil Şube İstiyor

2000 yılına kadar Halk Bankasının şubesi olan ilçemizde şubenin kapatılmasıyla çok ciddi sıkıntılar yaşayan Alucra esnafı, memuru, emeklisi ilçeye 2011 yılında ilçeye kurulan Halk Bankası ATM'si ile bir takım bankacılık işlemlerini kısmende olsa yapma şansı bulmuştu.

Kısa bir süre önce Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu abimizin talimatıyla daha modern ve işlem kapasitesi daha yüksek bir ATM cihazı ilçemize getirilerek Belediye Binası önündeki alana yerleştirildi. Kendisine herdaim memleketini unutmadığı için müteşekkiriz.

ATM Değil Şube İstiyoruz

Alucralı iki tane hemşehrimiz Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda. İkiside bu memleketin evladı, bu topraklarda büyüdüler. Şimdi 2000 yılında ilçemizden hangi gerekçe ile alınıp kapatıldığı bilinmeyen Alucra şubemizin tekrar ilçemize kazandırılmasını istiyoruz.

Bunun için tüm Alucra STK'larını, Siyasetcilerimizi, Yerel Yöneticilerimizi göreve davet ediyoruz, Alucra Halk Bankası Şubesi ilçeye yeniden açılsın. Alucra Belediyesi yer tahsisi konusunda gerekli çalışmaları başlatmıştı.

Alucrahaber.com olarak ilçemize Halk Bankası şubesinin açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

YORUMLAR
  • yorum2017-08-15 04:57:55MUSTAFA DÜMBÜL

    "Alucra'da bu hizmet yok Şebinkarahisar'a gitmek lazım, o malzeme veya ürün burada yok Kelkit'e gitmek lazım" gibi moral bozucu cevapları artık almamamız gerekir.Alucra Belediyesi'nin, Alucra Kaymakamlığı'nın gerekli teşvikleri vererek Alucra'yı artık "bulunmaz" ürün ve hizmetlerin olduğu bir ilçe olmaktan kurtarması gerekir.Şimdi nüfus sayısı yetersiz hizmet gelmesi için nüfus olmalı diyenleri duyar gibiyim.Her eksikliği nüfusa ve ödenek eksikliğine bağlayıp işin içinden çıkmak kolaycılıktır.En azından bir ilçede bulunması çok fazla yatırım gerektirmeyen eksikliklerin tespit edilerek Alucra'nın günlük hayat standardının yükseltilmesi gerekir.

  • yorum2017-08-14 07:45:17Ferhat

    Iş bankası olsa çok iyi olur

  • yorum2017-08-12 07:35:31sena

    GARANTİ ve ING bankalarının da atm si olursa çok iyi olur

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber