Ana Sayfa Güncel ALUCRALI HEMŞEHRİMİZ GİRESUNLUNUN GURURU

ALUCRALI HEMŞEHRİMİZ GİRESUNLUNUN GURURU

İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Alucralı hemşerimiz Enver Çolak, Giresunluları gururlandırıyor.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2010 Cuma 17:00
ALUCRALI HEMŞEHRİMİZ GİRESUNLUNUN GURURU

Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürü Alucralı Hemşehrimiz Enver Çolak huzur için çalışıyor.

Gaziosmanpaşa’nın görev aşkı ile dolu çalışkan emniyet müdürü Enver Çolak, birçok gece emniyette sabahlıyor. Bulunduğu yerde layıkıyla görevini yapmaya çalışan müdürümüz Giresunluları gururlandırıyor. 

Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Enver Çolak, görevini layıkıyla yapmak için büyük çaba sarf ediyor. İlçede Cemevi olmak üzere birçok kurum ve kuruluşlarla diyalog kuran Çolak, buralarda Polisin her kesimin huzuru için çalıştığını ifade ediyor. Enver Çolak’ın birçok gece ilçe emniyet müdürlüğünde sabahladığından da kimsenin haberi yok. Sıkıntılı günlerde olaylara anında müdahale etmek ve olay yerine daha çabuk intikal nedeniyle uykusuz kalınan gecelerin hepsi toplumun huzuru için.  

Yedi aydır Gaziosmanpaşa  İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Enver Çolak ve ekibi bu süre içersinde uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda binin üzerinde kişiyi gözaltına alarak bazılarının tutuklanmasını da sağladı. Çolak ve ekibi toplumun huzuru için suçu azaltıcı, önleyici ve suçluyu yakalayıcı bazı çalışmalarda yapmakta. Toplum Destekli Polis uygulaması da ilçede başarı ile uygulanmakta. Haber:A.Şükrü Karakaya

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber