Ana Sayfa Güncel Alucra'nın Gülü İzzet Ameliyat Oldu

Alucra'nın Gülü İzzet Ameliyat Oldu

Alucra'nın gülü İzzet Dokumacı bugün Giresun İlhan Özdemir Devlet Hastanesinde ameliyat oldu.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2016 Salı 23:01
Alucra'nın Gülü İzzet Ameliyat Oldu

Alucra'nın sevilen siması, Gürbulak Köyünden olan İzzet Dokumacı kaldığı bakım evinden Giresun İlhan Özdemir Devlet Hastanesine getirilerek ameliyat oldu. Omuzunda çıkan bir kitle başarılı bir operasyonla temizlendi.

Alucra'da sabahın erken saatlerinde ilçe merkezine gelip tüm esnafları gezerek çantasını doldurması, kendi halinde kimseye zararı olmadan yaşamını sürdürmesi, herşeyden önemlisi saf ve doğal bir insan olarak yaşamını ikame etmesi İzzet'in bilinen özellikleri.

Alucra'da gerekli bakımı görememesi, ilerleyen yaşı ve sağlık nedenleriyle yapılan girişimler sonrası önce Tosya'da bulunan bakım evine sonrada Dereli ilçesi Eğriambar Köyündeki bakım evine getirilerek burada misafir edilmektedir.

İzzet Dokumacı, eskiye göre şimdiki halinin iyi olması sevenleri memnun etmiştir. Dereli Eğriambar Köyünde bulunan Bakım Evinde isteyenler ziyaret edilebilir.

YORUMLAR
  • yorum2016-11-09 01:47:02İsmet Koyuncu

    Kalbi tertemiz fesat nifak fitne fucur nedir bilmez bu abimiz. Tek üzüntüm var böyle bir tesis neden Alucrada olmasın. Allah sebep olanlardan razı olsun Alucrahabere de teşekkürler uzun zamandır ne durumdadır diye merak ediyorduk bu vesileyle öğrendik.

  • yorum2016-11-09 01:37:16alucralı

    izzet diyince aklıma hep üşütmüş besbelli benzinlikte mi yatmış o delü lafı gelir
    ALLAH uzun ömürler versin şifalar versin güzel abimize

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber