Ana Sayfa Güncel ANAFEN ALUCRA'YA ŞUBESİNİ AÇIYOR!

ANAFEN ALUCRA'YA ŞUBESİNİ AÇIYOR!

Fem-Anafen Dershaneleri 2010-2011 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim öğrencilerimize özel eğitim vermek üzere ilçemize şubesini açıyor.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2010 Cuma 17:02
ANAFEN ALUCRA'YA ŞUBESİNİ AÇIYOR!

Yapımı 2008 yılında başlanan Özel Başaran Öğrenci Yurdu ve Etüt merkezinin alt katları dershane, üst katları ise 100 kişi kapasiteyle üniversite öğrencilerine yurt olarak planlanmış ve yapımına başlanmıştı.  Geçtiğimiz hafta Anafen dershane yetkilileri yapımı süren Özel Başaran Öğrenci yurdu binasında incelemelerde bulunarak ilçelerine bu binayı kazandıran vefakar Alucra'daki ve İstanbul'daki  Alucralı esnafa teşekkür ederek, "ölümsüz bir eser ve burda yetişerek yarının hukukcuları, mühendisleri ve doktorları adına sevinç duyduklarını" dile getirdiler.

Anafen Dershanesi yetkilileri, "nasip olursa Eylül ayında açılmasını planlıyoruz, Anafen Dershanesi Alucra şubesi ilçemize eğitim alanında ciddi bir kalite getireceğinden şüphemiz yoktur, yetkililerden öğrendiğimiz kadarıyla öğrenciler hafta sonu dershane için başka bir ilçeye gidiyorlarmış, şuna inanın bu dershane burda hizmet vermeye başladıktan sonra çevre ilçelerde Alucra'ya gelecekler, biz Eğitimde hizmet anlayışı ve başarı odaklı bir çalışmayla Alucra'da çok şey yapacağımıza inanıyoruz. Alucra'dan Fen Liselilerin yanında, ODTÜ, BOĞAZİÇİ gibi kaliteli üniversitelere Alucralı kardeşlerimizi göndermek en büyük hedefimiz olacaktır" dediler.


Anafen Dershaneleri Orta Okul sınavlarında Türkiye'de birincilikleriyle en önde olan bir kurum. İlçemize şube açması sevindirici bir durum.  Alucrahaber.com olarak hayırlı olmasını diliyoruz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber