Ana Sayfa Güncel ANKARA'YA ALUCRA'DAN HEYET GİDİYOR!

ANKARA'YA ALUCRA'DAN HEYET GİDİYOR!

Alucra Esnafı Alucra Belediye Başkanı Osman Söylemez'i makamında ziyaret ederek, Alucra'nın sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundular. Alucra'nın her geçen gün kan kaybettiğini belirten Alucra Esnafları, biran Ankara'ya geniş katılımlı bir Heyetin oluşturulmasının altını çizdiler.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2009 Cuma 10:28
ANKARA'YA ALUCRA'DAN HEYET GİDİYOR!

Alucra’ya yapılması gerekli büyük projelerin olmasının altını çizen Alucra Esnafları, yedi yıldır bir büyük heyetin  Ankara’ya gitmediğini ve Sayın Başbakan  Recep  Tayip Erdoğan’dan istek ve taleplerde bulunmadığının altını çizdiler. Alucra’nın her zaman Ak Partiye destek verdiğini, Nurettin Canikli gibi gözde bir Milletvekilimizin bulunduğunun altını çizdiler. Sayın Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Alucra’nın  tüm köylerinin isimlerini bilmektedir. Bir çok  Alucralı arkadaşının olduğunun bilindiği gerçeği ile Alucra’nın bu gün karşı karşıya kaldığı sorunlar; işsizlik, yatırım  ve ekonomik büyüme anlamında yapabileceği çok şeyler olduğunun altını çizen Alucra Esnafları, Ak Partinin kuruluş ve çıkış noktasının Alucra olması hasebiyle Ankara’ya gidecek bir büyük Heyetin Alucra’ya bir çok kazanımlar ile geri dönüleceğine olan inanca vurgu yaptılar.

Esnaflar, yedi yıldır çok geç kalınmış bir ziyaret olmasına karşın yinede geç  sayılmaması gerektiğini belirtiler. Belediye Başkanı Osman Söylemez de  Ankara’ya geniş katılımlı ve proje hazırlıklı bir ziyaretin uygun olacağının altını çizerek Ocak veya Şubat 2010  ayları içinde Sayın Milletvekilimiz Nurettin Canikli aracılığı sayın Başbakan’dan ve sayın Bakanlardan gerekli randevu taleplerinde bulunacaklarını belirtiler. Alucra Belediye Başkanı Osman Söylemez’in makamından memnun ayrılan Alucra Esnafları Ankara hazırlıklarına başladılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber