Ana Sayfa Güncel ARDUÇ KÖYÜ OSMAN CORUH'LA DEVAM DEDİ

ARDUÇ KÖYÜ OSMAN CORUH'LA DEVAM DEDİ

Arduç Köyü dernek yönetim olağan genel kurulu 09.01.2010 Cumartesi günü Keçecipiri Mahallesi Şen Sk. No: 16/A Hasköy-Beyoğlu adresinde bulunan dernek merkezinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2010 Perşembe 08:52
ARDUÇ KÖYÜ OSMAN CORUH'LA DEVAM DEDİ

Yoklamada çoğunluk sağlandığı tespit edilerek Olağan Genel Kurul Toplantısı başkan Osman Coruh tarafından açıldı.Genel Kurul toplantısını yönetmek üzere aşağıda isimleri ve imzaları bulunan üyeler, divan heyeti olarak seçildiler. Divan Başkanı Halit Konukçu, Divan kâtibi Hasan Coştur, Divan üyesi Ahmet Ahmet Coruh seçildi.

Atatürk ve şehitlerimizin aziz hatıralarına saygı duruşu yapıldı. Divan başkanı gündemi okudu. Gündem sıralaması onaylandı ve kabul edildi. Gündemin uygulanmasına geçildi. Faaliyet raporları okundu ve müzakereye açıldı. Müzakerede söz alan olmadı.  Gelir gider raporu okundu ve müzakere açıldı. Söz alan olmadı. Tahmini bütçe ve denetleme raporu okundu.  Oya sunuldu ve kabul edildi. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu ayrı ayrı ibra edildi. Gündemin diğer maddesi Tüzüğün 7 maddesinde yer alan 120 TL. aidatın yeniden düzenlenmesi.

ESKİ ŞEKLİ: Madde 7- Üyelerin yükümlülükleri şunlardır.
Ödenti verme Borcu: Üyelerin vereceği giriş ve yıllık aidat borcu yapılacak genel kurul toplantılarında belirlenir. Yıllık azami aidat 120 TL. dir.

YENİ ŞEKLİ: Senelik 60 TL. ye indirilmesi. Üye aylık 5 TL yi, aylık veya seçim dönemi içinde ödeyebilmesi olarak düzeltilmesi. Giriş aidatı alınması.

Dilek ve teminiler yapılarak gündemin seçim maddesine geçildi. Adaylar kendilerini tanıttı. Yazılı gizli oylama açık tasnif ile yönetim kurulu asil ve yedekleri, denetleme kurulu asil ve yedekleri seçildiler.

Yeni seçilen yönetim kurulu başkanı Osman Coruh tekrar başkan olarak seçildi.
Başkan Osman Coruh teşekkür konuşması yaptı.

YÖNETİM ASİL ÜYELER
1 OSMAN CORUH (BAŞKAN)
2 HALİT CORUH
3 YUNİS CELEBİ
4 ALİ CORUH
5 RAMAZAN CORUH

YÖNETİM KURULU YEDEK
1 İBRAHİM ÇELEBİ
2 ÜNAL CORUH
3 NAZIM CORUH
4 SEYFETTİN CORUH
5 HİDAYET ÇELEBİ

DENETLEME KURULU ASİL
1 HASAN CORUH
2 İLYAS CORUH
3 İBRAHİM CORUH (HAKKI)

DENETLEME YEDEK ÜYELER
1 ÖMER ÇELEBİ
2 ADEM CORUH
3 UĞUR ÇELEBİ

Giresunulusal

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber