Ana Sayfa Kültür / Sanat Ataşehir Giresunlular Derneğinde İftar

Ataşehir Giresunlular Derneğinde İftar

Ataşehir Giresunlular Derneği verdiği iftarda hemşerilerini buluşturdu.

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2016 Salı 23:11
Ataşehir Giresunlular Derneğinde İftar

2008’de kurulan Ataşehir Giresunlular Derneği başkan Fatih Yelekoğlu ve yönetimiyle başarılı çalışmalarına devam ediyor. Gelenekselleştirdiği Ramazan iftarı bu yılda oldukça hareketli geçti.

Giresun ve Ataşehir yerel basın temsilcilerininde katıldığı iftar programında Ataşehirde ikamet eden Giresunlular yoğun ilgi gösterdi.

Dernek Başkanı Fatih Yelekoğlu; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programı uzaktan yakından katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Ataşehir Giresunlular dernek merkezinde verdiğimiz iftar yemeğine katılan Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu beye ve yöneticilerimize, Alucra Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sinan Karaveli, Çamoluk Derneği Hacı Halil Canik ve yönetimine, Şebinkarahisar Derneği Başkan yardımcısı Ekrem Çiftçi, Çanakçı Derneği Başkan yardımcısı Erdal Bayraktar, Tirebolu Dernekler Federasyonu Başkan yardımcısı Kamil Sakal, Ataşehir Çamoluk Spor Başkanı Ekrem Köse, Giresun Medyası Sadi Toygar ve Alucra Haber yöneticisi Kadir Bekiroğlu'na ve tüm misafirlerimize yönetim kurulum adına teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber