Ana Sayfa Siyaset Aydın Deliktaşlı Hemşehrileriyle Buluştu

Aydın Deliktaşlı Hemşehrileriyle Buluştu

Alucralının bir dönem ek kapısı olan değerli bürokratımız aynı zamanda da Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge Milletvekili adayı hemşehrimiz Alucralı hemşehrileriyle buluştu.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2011 Pazar 19:50
Aydın Deliktaşlı Hemşehrileriyle Buluştu

Alucralının, Şebinkarahisarlının, Giresunlunun gururu olan ve 300'ün üzerinde Karadeniz ve İstanbul'da Giresunluları iş imkanı sağlayan, Alucra ve Alucra köylerine  büyük yatırımlar yapan değerli bürokratımız, Aydın Deliktaşlı Alucra'lı hemşehrileriyle 14 Mayıs Cumartesi günü Okmeydanı’nın da bulunan Nazar Düğün Salonunda bir araya geldi.

Alucra Gençliğinin düzenlediği toplantı 14 Mayıs 2011 de MHP 2. Bölge Milletvekili adayı  Aydın Deliktaşlı, Milletvekili adayları Prof.Dr.Ümit Özdağ, Murat Başeskioğlu, Saffet Sancaklı, Rüstem Fırat'ın katıldığı toplantıda yaklaşan seçimlerde Alucralılardan destek istediler.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Dolu, Alucra Dernekler Birliği Başkanı Osman Coruh, Eski Vakıf başkanı Halil İbrahim Gülal, Alucralı iş adamı A.Refik Bulutcu, Atilla Yakupoğlu ve Alucra köy dernek başkanlarının  katılımıyla düzenlenen tanıtım toplantısında Alucralılar yoğun ilgi gösterdi.

Milletvekili Adayı Aydın Deliktaşlı, Saffet Sancaklı, Ümit Özdağ  “NEDEN MHP”  hakkında konuşma yaptı.

Haber: Tülay Dolu
Resimler: Alucrahaber


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber