Ana Sayfa Kültür / Sanat Ayşe Karaçam İlk Albümünü Çıkardı

Ayşe Karaçam İlk Albümünü Çıkardı

Alucralı hemşerimiz Ayşe Karaçam Giresun Panaroma Park'ta gerçekleştirdiği organizasyonla ilk albümünün tanıtımını gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2017 Çarşamba 16:24
Ayşe Karaçam İlk Albümünü Çıkardı

Dostları Yalnız Bırakmadı

12 Mart günü Giresun Panaroma Park'ta "Gitme Sevdiğim" isimli türkü albüm tanıtımında Ayşe Karaçam'ı sanat camiası, Giresun Basını ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Daha önce "Giresun'a Gidelim mi" isimli parçasıyla Giresun'da büyük ses getiren Ayşe Karaçam, çıkardığı ilk albüm çalışması için Giresun Gençlik Merkezindeki Panorama Park’ta tanıtım etkinliği ve imza günü düzenlendi.

Etkinliğe Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun Musiki Cemiyeti, Giresun Basın Mensupları, Ordu Alucralılar Dernek yöneticilerinin yanı sıra, iş, sanat ve siyaset dünyasından önemli isimler de katıldı.

Milletvekili Bektaşoğlu, “Türkülerimizi başarıyla yorumlayan ve ilimizin tanıtımına vesile olan Ayşe Karaçam’a hep birlikte destek vermeliyiz. Bu albümü bütün hemşerilerimin edinmesini istiyorum” dedi.

Daha sonra Ayşe Karaçam, sanatçı Ozan Gezgini ile birlikte sahne aldı. Karaçam, 16 türkü bulunan albümden popüler olanlarla birlikte “Giresun’a gidelim mi yar” isimli türküsünü seslendirdi.

Alucrahaber.com olarak sanatçımız, hemşerimiz değerli Ayşe Karaçam'a müzik hayatında başarılar dileriz.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruluyor

Ankara Alucralılar Derneği Kuruluyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber