Ana Sayfa Güncel BABAPINAR DERNEK YÖNETİMİ SANCAKTEPE BELEDİYESİNDE

BABAPINAR DERNEK YÖNETİMİ SANCAKTEPE BELEDİYESİNDE

Babapınar dernek yönetim kurulu, dernek kurucu üyesi Abdullah Yeşilyurt'un Meclis Üyesi olarak görev yaptığı Sancaktepe Belediyesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2010 Cuma 08:28
BABAPINAR DERNEK YÖNETİMİ SANCAKTEPE BELEDİYESİNDE

Sancaktepe Belediye Başkanı sayın İsmail Erdem tarafından karşılanan Babapınar yönetim kurulu, Belediye başkanına Babapınar Mahallesi ve dernek hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu üyelerimizle çok yakından ilgilenen Başkan sayın İsmail Erdem bu dönemde köyümüze yapmayı planladığımız köy Konağı projemize elinden gelen her türlü maddi ve manevi yardımı yapacağını belirtti ve kendisini bir Babapınarlı olarak gördüğünü söyledi. Bunun üzerine dernek başkanımız sayım Musa Coşkun yaz aylarında kendisini Babapınar Mahallemizde misafir etmekten gurur duyacağımızı belirterek kendisini köyümüze davet etti. Başkan İsmail Erdem ise bu yaz Babapınarı Meclis Üyesi Abdullah Yeşilyurt ile birlikte ziyaret ededeğine söz verdi.
Dernek yönetiminin Sancaktepe Belediyesini ziyaretinde yönetim kurulu üyelerimizden Sait Karataş ve dernek üyelerimizden Galip Karataş'ta hazır bulundular.

 

  

Haber:Ali KARATAŞ 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber