Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Bahat, Gençlere Tecrübelerini Anlatacak

Bahat, Gençlere Tecrübelerini Anlatacak

Giresun Dernekler Birliği çatısı içerisinde üniversite öğrencileri tarafından kurulan Giresun Gençlik Derneği bu haftasonu Özel hastaneler Birliği Başkanı hemşehrimiz Dr. Reşat Bahat'ı konuk edecek. Bahat, gençlere tecrübelerini anlatacak.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2011 Salı 08:49
Bahat, Gençlere Tecrübelerini Anlatacak

Giresunlu, Üniversiteli Gençlerin oluşturduğu, Giresun Gençlik Derneği faaliyetlerine hız verdi. 27 Mart 2011 Pazar günü Saat 10.30 da Çamlıca, Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde verilecek "Ülkemizde Sağlık Sektörünün dünü, bugünü ve yarını” konulu konferansın konuğu iş adamı, Bahat Sağlık Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Özel Hastaneler Birliği Başkanı Dr. Reşat Bahat olacak. Bahat, Giresunlu gençlere tecrübelerini anlatacak. 

Giresun Gençlik Derneği Başkan Vekili Zafer Sıbıç, “Giresun Gençlik Derneği, artık önemli bir yola girdi ve hedeflerine ulaşmak için yoğun çaba ve gayret sarf etmektedir. Bundan böyle gençlerimizin her türlü sorunları ile ilgilenmeyi ve gençlerimiz ile Giresunlu Değerli büyüklerimizi buluşturmayı hedefliyoruz. Toplumsal bilincin kazanılması, farklı farklı projelerin hayata geçirilmesi ile ilgili olarak elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Genç arkadaşlar bu hedef için çalışmalarına hız verdiler. Gençlerimizin birliktelikleri ve hazırladıkları sosyal projeleri ile toplumsal faydalar sağlayacaktır. Tüm gençlerimizin bu kurumun altında ve bu imkân ve fırsatlardan yararlanmasını istiyoruz.” dedi.

DR. REŞAT BAHAT KİMDİR?

1965 Giresun’da doğdu. İlkokulu Giresun Sultaniye Köyü İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Giresun Atatürk Lisesi’nde ve yüksek öğrenimini Çapa Tıp Fakültesinde tamamladı. İhtisasını İstanbul SSK Eğitim Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum üzerine tamamladı. 1993’de Uzman olup, Sağmacılar Devlet Hastanesi’nde 2 yıl mecburi hizmet yaptı. Evli ve iki erkek çocuk sahibi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber