Ana Sayfa Siyaset Bakan Binali YILDIRIM'a Göre OR-Gİ Tamam

Bakan Binali YILDIRIM'a Göre OR-Gİ Tamam

AK Partinin ağır topları, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer ayrı ayrı mekânlarda sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldiler.

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2010 Çarşamba 12:03
Bakan Binali YILDIRIM'a Göre OR-Gİ Tamam

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı Şişli Cevahir otelde sivil toplum örgütleri ile iftarda buluştular. Aynı şekilde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ulusal gazetelerin ekonomi yazarlarına Cevahir otelin başka bir salonunda iftar yemeği vererek, bakanlığın faaliyetlerini anlattı. AK Partinin Beyoğlu ve Şişli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantılarında sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle görüş alışverişlerinde bulunan Bakanlar, 12 Eylül'de yapılacak referandumu ve anayasa değişikliği paketini anlattılar.

Genel olarak anayasa değişikliği paketi ile ilgili düşüncelerin ortaya konduğu toplantılarda referandumda 'EVET' oyu istediler.

HAYATİ YAZICI; ŞEBİN CEVİZİ  PROJESİ SORDU

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, gazetemize göz atarak yöreyi çok iyi biliyorum, Şebin Cevizinin ününü duydum, Şebin Cevizi projeleriniz ne oldu, projelerinizi canlandırın dedi.

Ayrıca Başbakan Şebinkarahisar ve Kelkit Vadisine neden gelmiyor? Sorumuza karşılık; Referandum gündemi çok yoğun, ilçelere gidemiyor, Referandum sonrası gündeme alabiliriz, dedi. AK Parti Şişli ilçesi yönetim kurulunda görev yapan, sosyal işler başkanı Fikret Kuzkaya'nın davetlisi olarak gittiğimiz iftar programında,sivil toplum örgütlerinden yoğun bir ilgi vardı.

.

ULAŞTIRMA BAKANI BİNALİ YILDIRIM "OR-Gİ" TAMAM

Bakan Yıldırım sorulan hava limanı sorusuna şöyle dedi, "Orgi havaalanın önümüzdeki yıl için yatırım programına alındığı ve temelinin atılacağını söyleyerek, verdiğimiz sözlerin arkasındayız, Eğribel tüneli ve diğer yollar içinde aynı şekilde söz verdiğimiz gibi hepsi yapılacak" dedi.


Sebinmedya
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber