Ana Sayfa Güncel Başaran Yurdu Tanıtım Gecesi

Başaran Yurdu Tanıtım Gecesi

İlçesine Sevdalı, Memleketi için elini değil nerdeyse bütün bedeni taşın altına koyan başta değerli hayırsever İş Adamı Ali YÖRE ağabeyimiz ve Alucra'ya gönül vermiş hayırseverler tarafından yapılan Alucra Başaran Yurdu ilçe esnafına tanıtıldı.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2010 Salı 23:29
Başaran Yurdu Tanıtım Gecesi

Değerli hayırsever İş Adamı Ali YÖRE ağabeyimizin çok büyük katkılarıyla Alucra'ya kazandırılan Alucra Başaran Özel Erkek Öğrenci Yurdu ve Etüt Merkezi, ilçe esnafına ne amaçla yapıldığı ve ilçenin öğrenim gören ilköğretim öğrencilerine nasıl bir eğitim verileceği hakkında bir tanıtım programı düzenlendi.

Yurdun yapılmasında büyük emek ve özveri sahibi Erol Sayın Beyefendinin ilçemizden ayrılması üzerine bir veda yemeğide tertip edildi. Akşam saat 18:30 gibi 100 kişilik ilçe Esnafı ile birlikte yemek yenildi.

Yemek sonrası yurt binası gezilerek bina tanıtıldı. Üst katta bulunan konferans salonunda sinevizyon gösterisi yapıldı, akabinden Yurdun yapacağı hizmetler hakkında bir tanıtım konuşması yapıldı. İlçemizden ayrılacak olan Erol Sayın Bey ilçe esnafı ile vedalaşarak kendisine bir hediye takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber