Ana Sayfa Güncel Başkan Kaymakçı'dan Yeni Kaymakama Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Kaymakçı'dan Yeni Kaymakama Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeni kaymakam Hulusi Teke'ye ziyaretler devam ediyor. Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı yeni Kaymakamı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2017 Çarşamba 21:08
Başkan Kaymakçı'dan Yeni Kaymakama Hayırlı Olsun Ziyareti

Alucra Kaymakamı olarak atanan Hulusi Teke geçtiğimiz günlerde görevine başlamıştı. Yeni kaymakamı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, Kaymakam Teke'ye Alucra hakkında bilgi verdi.

Başkan Kaymakçı, "ilçemize hayırlı olsun. İnşallah hep birlikte, güzel çalışmalar yapacağız. Kaymakamımız Hulusi Teke'ye yeni görevinde başarılar dilerim. İlçemiz için hayırlı çalışmalara imza atacağından hiç bir şüphemiz yok" dedi.

Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Yalçın Eker'de hazır bulundu.

YORUMLAR
 • yorum2017-11-24 11:16:20Yusuf Saraçoğlu

  Cetin çetin 5 yıldır yönetimin yaptığı tek iş hoş geldin güle güle bunun dışında Alucrada hiç bir ilerleme gördünmü akp li her ilçe her ilde memleketinin daha iyi nasıl geliştirebilir projeler üretirken Alucra son 5 yılda nasıl geri gittiğini göremiyorsun çünkü Alucra ya dışardan bakınca resimlere hoş geliyor insanlara ama memlekette nüfus yok her geçen gün yok oluyor yakında şebinkarahisara belde olarak bağlandığımiz zaman görmek istiyorum senin gibileri

 • yorum2017-11-24 05:03:36ÇETİN ÇETİN

  Sayın SARAÇOĞLU misafirperver olmak çok güzel bir hareket..darısı hepimizin başına..hoş geldin dememek olmaz değil mi..????

 • yorum2017-11-23 10:52:24Muhammed BIYIKCI

  Başkana sormak lazım bu ara mülki amirlerden yolcu edecekleri var mi diye?

 • yorum2017-11-23 03:39:52Yusuf Saraçoğlu

  Başkan yıllardır en güzel ve başarılı yapmış olduğunuz tek şey yeni gelen daire amirlerini ziyaret etmek bu konuda sizin kadar anlayışlı ve ileri düşünür bir başkan yoktur

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber