Ana Sayfa Kültür / Sanat BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI ÇAMLIYAYLA DERNEĞİNDE

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI ÇAMLIYAYLA DERNEĞİNDE

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN 21 Mart 2010 tarihinde Çamlıyayla Köyü Derneğinde Kahvaltı programına katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2010 Cuma 19:58
BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI ÇAMLIYAYLA DERNEĞİNDE

Çamlıyayla Köyü Derneği tarafından verilen Kahvaltı programına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Çamlıyayla Köyü ahalisiyle bir araya geldi. 21 Mart sabahı yapılan Kahvaltıya Akparti İlçe Başkanı Rüstem Dindarol, Belediye Başkan yardımcısı Özcan Tokel, İl Genel Meclis Üyesi Şerife Taşbaşı,Belediye Meclis Üyeleri Adnan Kaya ve Necdet Bekçi katıldı.

Ahmet Misbah Demircan'ın 2009 yılı içerisinde Alucra'ya yapılan gezi görüntülerini izleyen katılımcılar akabinde sohbet etti. Söz hakkı alan Çamlıyaylalılar sorunlarını başkana ilettiler.

Çamlıyayla Dernek Başkanı Orhan Bektaş ise Dernek Toplantı salonunun havalandırma ve klima ihtiyacının olduğunu iletti. Bunun üzerine Başkan Misbah Demircan'dan Klima yaptırılması için söz verdi.

Samimi bir ortamda geçen sohbetten sonra teker teker tüm Çamlıyaylalılarla tokalaşan A.Misbah Demircan dernek binasından ayrıldı.


Resimler için Mücahit Şerbetci'ye Teşekkür Ederiz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber