Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Bilgisayarlar YİBO'ya Teslim Edildi

Bilgisayarlar YİBO'ya Teslim Edildi

Kasım Yağcıoğlu Hocamızın girişimleri ile bizi yönlendirdiği Ahmet Ergun ve oğlu Faruk Ergun'la görüşmemizin neticesinde Bilgisayarlar okulumuza ulaştı.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2011 Cuma 11:25
Bilgisayarlar YİBO'ya Teslim Edildi

Alucra Eğitim Derneği Başkanı Tülay Dolu ve yönetim kurulu üyesi Mesut Kaymakçı  ve Alucra'lılar adına Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge okulumuzun çok ihtiyacı bulunan bu bilgisayarları kazandıran başta Kasım Yağcıoğlu ve Alucralı olmayan iş adamı Ahmet Ergun’a ve oğlu Faruk Ergun’a çok çok teşekkür ederiz.

Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Okulu'na bilgisayarlar ulaştı. Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge okulu müdürü Bayram Kundak ve Müdür yard. Mehmet Akın teslim aldıkları bilgisayarları görünce şaşırdıklarını söylediler.

Müd. Yard. Mehmet Akın; "Alucra Eğitim Derneği Başkanı Tülay Hanım, bize 15 adet bilgisayar yola çıktı, diye aradığında çok sevindik ama beklentimiz ikinci el bilgisayarlardı. Çünkü genelde bankalarda değiştirilen bilgisayarlar, okullara gönderilir, bize de herhalde bankadan bilgisayar gelecek diye bekliyorduk. Gelen bilgisayarları görünce şaşırmadım desem yalan olur, çok teşekkür ederim" dedi.

Okul Müdürü Bayram Kundak; "öncelikle çok teşekkür ederim. Bilgisayarlar bizi çok mutlu etti. Bizde şimdi bir karar aldık, okulumuza projeksiyon cihazları ve akıllı tahtalar temin ederek, bu bilgisayarları tüm sınıflarımıza koyarak, okulumuza akıllı sınıflar haline getireceğiz" dedi.
Haber: Tülay Dolu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber