Ana Sayfa Güncel Bu Ayıpta Sahipsiz Bırakılan Alucranın tüm İdarecilerine!

Bu Ayıpta Sahipsiz Bırakılan Alucranın tüm İdarecilerine!

Bu gün ilçemizde çok üzücü bir trafik kazası yaşandı. İnsanların üzüntüleri bir yana sönen ocaklar bir yana herkes bu gün ilçede matem havasını fazlasıyla yaşadı.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2011 Pazartesi 20:47
Bu Ayıpta Sahipsiz Bırakılan Alucranın tüm İdarecilerine!

Dışarıya karşı Milliyetciliği ve insanların birbirilerine olan kenetlenmesi Alucralıların takdir edilesi bir özelliği. Lakin akşam saatlerinde site editörümüzü arayan, bu haberin yayınlanması için ricada bulunan duyarlı Alucralılar artık sahipsizliğin ve aciziyetin biran önce durmasını istemekte!

Kazaya ilişkin köşe yazarımız Erdem Ekşi'nin
07.01.20011 tarihinde yayınladığı makalede Alucra-Çamoluk yolunun çok bakımsız ve karayolları tarafından sahip çıkılmadığını alelade şekilde dile getirmesi bu yola dikkatleri çekmek istemesineydi. Bugün bu üzücü kaza oldu, yolun güvenliği ve keskin virajların düzeltilmesi birkez daha gün yüzüne çıktı! Karayolları Genel Müdürlüğü artık duy sesimizi!

Asıl konu ise kazada vefat eden otobüs şoförü
Mehmet Sakaoğlu'nun ilçemizde yapılan otopsi sonrası memleketi Çorum Sungurlu'ya yollanmasında ortaya çıktı!

Konuşurken mangalda kül bırakmayan siyasilerimiz koskoca ilçenin bir cenaze aracı olmayışını ve acılı ailenin çaresiz halde cenaze aracı bulma telaşını görmedi elbet! Allah'tan imdadımıza Şebinkarahisar Belediyesinin cenaze aracı yetişti.

Bir kaç duyarlı hemşehrimiz ilçemize çok acil bir cenaze aracı tahsisi için gerekli çalışmanın başlatılmasını talep ederek gerekirse bir kampanya başlatılmasını bunuda sitemizden duyurmak için bu haberi yazmamızı ricada bulundular. Alucra Vakfı ve tüm STK'ları bir olarak ilçeye bir Cenaze aracı kazandırabilir diyen duyarlı halk, bu konuda bugün yaşanan ve görünen bu hadise sonucu ilçemize mutlaka bir cenaze aracı kazandırılması gerektiğini iletti. Alucra Belediyesinin bu tarz araç alımı için bir çalışması olur mu bilinmez ama ilçe halkı bu işi çoktan kafaya koymuş.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber