Ana Sayfa Spor Bu Gurur Alucranın, Babapınar Spor Finalde

Bu Gurur Alucranın, Babapınar Spor Finalde

Giresun Dernekleri arasında düzenlenen Topal Osmanağa Futbol Turnuvasında Pazar günü oynanan Yarı Final karşılaşmaları sonucunda finalin adı belli oldu.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2011 Pazartesi 13:30
Bu Gurur Alucranın, Babapınar Spor Finalde

Finalin Adı: ALUCRA BABAPINAR MAH.DERNEĞİ - EYNESİL BALCILI KÖYÜ

Babapınar  spor her karşılaşmadan önce  yaptığı gibi yazdan kalma bu Pazar günündede Okmeydanında bulunan dernek lokalinde Dernek  Yönetim Kurulu,Futbolcular ve İstanbulun çeşitli semtlerinden gelen Babapınarlıların katılımı ile topluca kahvaltı yapıldı. Kahvaltıtan sonra özel araçlar ve Dernek yönetiminin tahsis ettiği Otobüs ile konvoy halinde karşılaşmanın oynanacağı stada gidildi.

Yarı final karşılaşmasının ilki Alucra Babapınar Spor ile K.Çekmece Yeşil Giresun Derneği arasında oynandı.Krşılaşma öncesinde her iki derneğinde Yönetim kurullarının ve Futbolcularının birlik ve beraberlik içerisinde centilmence dostluk ve hemşerilik bilinci içerisinde olmalarının görüntülerini vermeleri karşılaşmaya ayrı bir güzellik kattı.Karşılaşma içeisinde zaman zaman sertlik ve futbolcular arasında münakaşaların olmasına rağmen her iki taraf yöneticilerinin ve futbolcularının sağduyulu davranmaları ile karşılaşma dostluk çerçeveleri içerisinde tamamlanması sonucunda Alucra Babapınar spor Topal Osman Ağa Futbol Tunuvasında finale yükselen taraf oldu.

ALUCRA BABAPINAR SPOR   4  -  1   K.ÇEKMECE YEŞİL GİRESUN DERNEĞİ

İlk teşekkür K.Çekmece Yeşil Giresun Derneği Başkanı Sayın Mehmet CEBECİ'ye. Karşılaşma öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu dostane tavırlar ve karşılaşmanın bitiminde turnuvadan elenmiş olmalarına rağmen Babapınar derneği yöneticileri ve futbolcularını içtenlikle tebrik ederek mükabilinde günün hatırası olarak derneğimize kendi derneklerinin bir duvar saatini hediye eden Centilmen bir okadarda  Karizmatik Başkan Mehmet CEBECİ beye teşekkür ediyoruz. 

İkinci teşekkür ise bu önemli günümüzde bizleri Yanlız bırakmayan Alucra Vakfı Gençlerine. Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Başkanı sayın Bilal GÜLEP ve Yönetimi gerek Dernek Lokalimizde verdiğimiz kahvaltıda gerekse Stadda Futbol Takımımıza desteklerini esirgemeyerek  bizlere Alucralı olmanın farkını hissettirdileri için Alucramızın Gençlerine Babapınar Derneği Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Daha ilk günden itibaren bizleri bu yolda yanlız bırakmayan desteklerini herzaman bizlere hissettiren İstanbulun her bölgesinden gelen Babapınarlı seyircilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Alucra Babapınar Mah.Derneği Yönetim Kurulu olarak bütün Alucralı hemşerilerimizi Final karşılaşmasında BABAPINAR SPOR'u desteklemeye davet ediyoruz.

HAYDİ ALUCRA KUPAYA BİR ADIM KALDI, ALUCRA-BABAPINAR ELELE KUPAYA


  

  

Haber: Ali KARATAŞ


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber